Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predavanje na temu zaposljavnja

[es] :: Vodič za posao :: Predavanje na temu zaposljavnja
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)

[ Pregleda: 5807 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

obavesten
zemun

Član broj: 318979
Poruke: 4
109.121.55.*



Profil

icon Predavanje na temu zaposljavnja09.11.2013. u 18:38 - pre 127 meseci
Da podelim informaciju pa koga interesuje neka se dalje informise


dana 29.11.2013 godine u 18h odrzace se predavanje na temu ``AKTIVNO TRAZENJE POSLA``. Predavanje ce drzati diplomirani psiholog sa iskustvom u oblasti psihologije rada i upravljanja ljudskim resursima.

dana 06.12.2013. godine u 18h odrzace se predavanje na temu ``PREDUZETNISTVO-samostalna poslovna prica``. Predavac je dipl master {ili kako se vec kaze} sa FON-a sa iskustvom u upravljanju projektima inace asistent na fakultetu {ne FON-u} bas na predmetu preduzetnistvo.

Oba predavanja-radionice ce se odrzati u sali u Kosovskoj br. 9 preko puta opstine Zemun.

Ucesce je besplatno a prijavljivanje obavezno zato sto je ogranicen broj mesta.

Vise informacija na e-mail [email protected]
 
0

obavesten
zemun

Član broj: 318979
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predavanje na temu zaposljavnja15.11.2013. u 19:45 - pre 127 meseci
Predavanje na temu „AKTIVNO TRAŽENjE POSLA“ odžaće se dana 29.11.2013. godine.

Namenjeno je svima koji imaju problem sa pronalaženjem zaposlenja, kao i onima koji žele da pronađu novi ili bolji posao a nisu sigurni da će umeti da se snađu u prevelikoj konkurenciji za svako radno mesto.

Prisutni će dobiti informacije o načinima uvećavanja šansi za zaposlenje, koracima koji značajno povećavaju šanse za posao, kako razmišljaju poslodavci.

Predavanje na temu „PREDUZETNIŠTVO-samostalna poslovna priča“ odžaće se dana 06.12.2013. godine.

Svi koji su tek počeli da razvijaju svoje poslovne ideje, oni koji žele da ojačaju poslovanje već postojećeg preduzeća, ali i svi oni koji žele da samostalno obezbede prihvatljiv životni standard trebalo bi da posete ovo predavanje.

Dobiće informacije kako da u početnim fazama razvoja prebrode teškoće, upoznaće ih sa izazovima poslovnog okruženja kao i sa iskustvima uspešno realizovanih projekata koji opstaju na tržištu.

Sala preko puta opštine Zemun, Kosovska br. 9, od 18 do 20 časova.
 
0

S A J A
Beograd

Član broj: 226539
Poruke: 1907
*.static.sbb.rs.



+421 Profil

icon Re: Predavanje na temu zaposljavnja16.11.2013. u 08:47 - pre 127 meseci
Ovo si napisao kao da skupljaš družinu za poker. Gde može da se vidi zvaničan poziv? Ko su predavači? A ko "nalogodavci" tog predavanja?
 
0

obavesten
zemun

Član broj: 318979
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predavanje na temu zaposljavnja16.11.2013. u 11:57 - pre 127 meseci
Ko su predavaci je navedeno u prvom postu. Imena nisu poznata siroj javnosti tako da mislim da nema ni potrebe da ih navodim.

Ucesce je besplatno kao sto sam vec naveo zato sto je cela organizacija na dobrovoljnoj bazi (pocev od predavaca).

Predavace licno poznajem i samo sam preneo informaciju.

Opstina Zemun je dala salu na koriscenje.

Za sve ostale informacije imate mail adresu u prvom postu pa se raspitajte.





[Ovu poruku je menjao obavesten dana 16.11.2013. u 13:07 GMT+1]
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predavanje na temu zaposljavnja16.11.2013. u 14:28 - pre 127 meseci
Navedi imena predavača, telefone i ostale pojedinosti koje su sasvim uobičajene za poziv ovakve vrste.

U suprotom će tema biti obrisana.
 
+1

obavesten
zemun

Član broj: 318979
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Predavanje na temu zaposljavnja16.11.2013. u 15:59 - pre 127 meseci
Ne znam sta podrazumevate pod ''informacije uobicajene za poziv ove vrste''. Nisam radio ove vrste poziva.

Da ljudi hoce da se reklamiraju naveo bih im imena. Ne zele da se navode imena i ako je to problem obrisite temu.

Ako vam smeta da ljudi dobiju besplatno korisne informacije obrisite temu slobodno.

Kome pa trebaju informacije oko zaposljavanja.

Znam da je cudno da neko hoce nesto korisno da uradi u zemlji Srbiji a da se ne hvali na sva usta ali je situacija takva.

Mislim da je informacija korisna, na aktuelnu temu, gle cuda besplatna.

Ako krsim pravila foruma izvinjavam se nije mi bila namera.

Poseban poziv za admine ovog foruma da prisustvuju predavanju kako bi se uverili da nije nikakava prevara u pitanju.

Od podataka za prijavu potrebno je samo ime, prezime i strucna sprema, odnosno zanimanje.

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 21.11.2013. u 22:40 GMT+1]
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Predavanje na temu zaposljavnja
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)

[ Pregleda: 5807 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.