Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?

[es] :: Web aplikacije :: Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?

[ Pregleda: 4641 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NikolaVeber
NikolaVeber
neradnik na porodiljskom bolovanju
Karlsruhe

Član broj: 5115
Poruke: 1254
*.dip.t-dialin.net

Jabber: nikolaveber@jabber.org
ICQ: 121532865


Profil

icon Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?17.03.2004. u 13:49 - pre 243 meseci
Pozdrav!

Zanima me da li je neko radio sa typo3 cms-om (i internim typoScript "jezikom") i kakvi su utisci.
Takodje me interesuje sta je isplativije(vremenski i ekonomski):
Ugraditi neki "glomazni" cms poput ovoga (sa hiljadu opcija) ili sastaviti od nule sa modulima koji postoje gotovi, ili koje imas napisane, eventualno po nesto kodirati od pocetka.
Pop Servis "Paradise Tours"
Java User Group Karlsruhe
IT Dan - Srbija

Officer, I saw the driver who hit me - his name was Johnny Walker.
 
Odgovor na temu

Ilija Studen
Novi Sad

Član broj: 3864
Poruke: 859
*.ftn.ns.ac.yu

Sajt: www.activecollab.com


+1 Profil

icon Re: Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?18.03.2004. u 16:03 - pre 243 meseci
Najisplativije je nauciti Typo. Na samom sajtu je receno da se Typo tesko uci (zato mu nisam ni posvetio paznju koju zasluzuje :( ), ali kada se jednom nauci... Mozes i da zamislis :)

Medjutim, ja sam se odlucio da napisem sopstveni CMS, po mojim normama. Na projektu radim vec neka tri meseca uz povremene pauze, napisao sam gomile koda, ali je sistem daleko od neceg upotrebljivog. Mozda sam idiot sto sam odmah predvideo ogroman broj feature-a, ali kad bude gotov... U klasi CMS-ova srednje klase :)
http://www.activecollab.com - Alat za upravljanje projektima
 
Odgovor na temu

starisloven
Saša Grbić
saradnik za podršku studentima sa
invaliditetom
Univerzitet u Banjaluci
Banjaluka

Član broj: 38952
Poruke: 686
*.dialup.blic.net.

Jabber: starisloven
Sajt: www.grmljavina.net


+3 Profil

icon Re: Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?05.07.2007. u 08:22 - pre 203 meseci
Sajt Narodne i univerzitetske biblioteke u Banjaluci je urađen u ovom cms-u. Svidjelo mi se kako izgleda i kako radi. Skinuo sam ovaj cms i pokušao ga u lokalu istražiti, ali mi nikako ne uspijeva da ga instaliram. Stalno dobijam obavještenje da nema localconf.php datoteke, a ona stoji u folderu typo3conf. Razmišljam da odustanem od njega, jer je izgleda komplikovan.
 
Odgovor na temu

pancevac2006

Član broj: 120316
Poruke: 559
*.donet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?05.07.2007. u 22:31 - pre 203 meseci
Upravo sam instalirao Typo3 ver. 4.1.1. i na prvi pogled izgleda vrlo mocno.
Prvi put sam instalirao ovaj CMS i pocinjem da ga proucavam pa cu ovde napisati svoja misljenja.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Typo3 - vasa iskustva i da li ga koristiti (vazi i za ostale cms-ove)?

[ Pregleda: 4641 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.