Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lepljenje ekrana na htc

[es] :: GSM - servisiranje :: lepljenje ekrana na htc

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Popac86
Darko Popović
master studije, Tehnički fakultet
Čačak
Kladovo

Član broj: 59085
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 123


+2 Profil

icon lepljenje ekrana na htc15.10.2013. u 23:32 - pre 127 meseci
puklo mi je staklo na ekranu telefona Htc 8s, poručio sam neku jeftiniju verziju preko ebay, to jest fuš, na kome nema fabričkog lepka sa donje strane koja se lepi za kućište telefona... A potrebno je da to bude trajno rešenje, da vremenom ne spadne i da taj lepak ne nagriza to kućište ili ne daj bože ekran jer bih opet morao da kupujem. Da li neko ima ideju čime bih mogao da zalepim ovaj ekran i da li je neko već imao ovaj problem i kako ga je rešio? Malo sam se raspitivao i saznao da ni slučajno ne bih smeo da korisitm super lepak pa čak ni OHO koji hoće i da nagriza plastiku ali i da vremenom dok se suši na nabubri i podigne ekran. Molim vas pišite ako znate rešenje.
Ako nas Bog nije želeo tu gde jesmo, ne bismo ni bili tu...
 
Odgovor na temu

ludidzora28
Milan Najerica
Mladenovac

Član broj: 159215
Poruke: 556
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.ludidzora.co.nr


+20 Profil

icon Re: lepljenje ekrana na htc11.11.2013. u 12:48 - pre 127 meseci
Trebalo bi da je fabricki zalepljeno sa trakom lepljivom sa obe strane, time sam ja i lepio na HTC Sensation i SE Xperia Mini Pro, Moraz dobro da uklonis staru traku ako je ostalo na masci, i da nadjes dobru trako, koja ima jak lepak. Ako vec nisi skinuo razbijeno staklo, pre skidanja dobro ugrej fenom za kosu pa onda odlepi...
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: lepljenje ekrana na htc

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.