Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc u vezi povezivanja Samsung Smart TV-a i pojacala?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pomoc u vezi povezivanja Samsung Smart TV-a i pojacala?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 28244 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jugotb
Trebinje

Član broj: 104110
Poruke: 574
188.124.196.*



+10 Profil

icon Re: Pomoc u vezi povezivanja Samsung Smart TV-a i pojacala?16.11.2014. u 19:42 - pre 114 meseci
Na svakom skartu tv-a određena tri pina su analogni audio izlaz. Najjednostavnije je kupiti skart-činč (rca) adapter sa prekidačem in/out i muški audio kabal. Ubodi adapter u tv, prebaci na out, ostalo znaš. Ima kupiti i gotovih kablova te namjene, a možeš ako si vješt i iz običnog skart kabla povući audio signal (slika iznad)...





[Ovu poruku je menjao jugotb dana 16.11.2014. u 21:00 GMT+1]
Mi smo vojska Hamovića Rada, Kapor Čeda i Šegrta Vlada...
 
Odgovor na temu

zonik93
Pancevo

Član broj: 317308
Poruke: 12
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Pomoc u vezi povezivanja Samsung Smart TV-a i pojacala?18.11.2014. u 15:41 - pre 113 meseci
Resio sam problem kupovinom bluray pleyera i konvertera preko ebay-a. Konverter sam platio oko 10 evra sa sve dostavom i skroz sam zadovoljan. Verovatno bi ovo moglo da se resi i bez kupovine bluray playera ali kada sam isprobao kvalitet zvuka bez playera nekako mi to nije bilo to. Osim toga culo se neko zujanje i sustanje, sto me je plasilo pa nisam hteo da rizikujem. To sustanje i zujanje je mozda usled losijeg kontakta izmedju bananice i konektora ali nisam dublje zalazio u to. Dakle citava ova prica ce Vas izaci oko 100eura. Ne znam kakva je politika foruma i da li smem okaciti link ka drugom sajtu gde mozete pogledati taj konverter. Inace takve iste konvertere mozete kupiti i u Beogradu, ali je cena od 90 do 200eura. Verovatno su i kvalitetniji, ali meni ovaj radi posao vec vise od godinu dana.
Link ka sajtu odakle sam kupio konverter

 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Pomoc u vezi povezivanja Samsung Smart TV-a i pojacala?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 28244 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.