Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung smart Tv i adobe flash player

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung smart Tv i adobe flash player

[ Pregleda: 6020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

volimteba
student
nis

Član broj: 305236
Poruke: 10
217.16.131.*



Profil

icon Samsung smart Tv i adobe flash player16.10.2012. u 15:54 - pre 140 meseci
Pozz svima
planiram kupovinu samsnug smart tv eh 5300 pa me zanima da li neko zna kakav web browser imaju samsung led televizori da li podrzavaju adobe flash player da bi gledao live stream-ove na njihovom browseru.
 
Odgovor na temu

KLLIKER
Novi Sad

Član broj: 13142
Poruke: 207
93.87.158.*



+4 Profil

icon Re: Samsung smart Tv i adobe flash player21.10.2012. u 09:37 - pre 140 meseci
Ne moze, na zalost. Samsung ima svoj licni TV Browser i ne dozvoljava aplikacijama instal. Nije moguce gledati ni Live Stream ( bar onoliko koliko sam ja pokusavao ). Kontaktirao sam ljude iz Sam. sa istovetnim pitanjem i dobio odgovor da " za sada " nije moguce. Buduci da je browser tipa nadogradnje ne iskljucuje takvu mogucnost. Samsung ima svoje aplikacije tipa sport,zabava,film,igra ... kojima se moze pristupiti nakon njihovog downloada i memorisanja u samom prijemniku koji ima prostor za skladistenjenje, mislim oko 1000 MB. Takve aplikacije su teske svega oko 2-3 MB sto znaci da je memorije dovoljno. Naravno postoji i mogucnost brisanja instaliranih. Takodje nije moguca instalacija drugog int. pretrazivaca ali je ovaj postojeci sasvim OK i opet ali, samo uz dodatak USB misa. Bez njega surf je gotovo neupotrebljivo spor ali sa njim sasvim zadovoljavajuci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung smart Tv i adobe flash player

[ Pregleda: 6020 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.