Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radna dozvola za Nemacku

[es] :: Vodič za emigraciju :: Radna dozvola za Nemacku

[ Pregleda: 5321 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zaljubljeni Shekspir
Bijelo Polje

Član broj: 316426
Poruke: 11
*.crnagora.net.



Profil

icon Radna dozvola za Nemacku23.07.2013. u 18:35 - pre 130 meseci
Dragi Elitovci,
ja se zovem Veljko,zivim u Crnoj Gori i imam veliki problem sa ambasadom Nemacke u Podgorici. Prosle godine u Oktobru sa otisao za Nemacku sa ciljem da nadjem posao u medicini. Po zanimanju sam medicinski radiolog. I posle odredjenog vremena pronadjem posao u jednoj privatnoj klinici,dobijem ugovor,a u medjuvremenu uspem da produzim vizu u opstini za jos 3 meseca,i na kraju je sve ostalo na tome da treba da se vratim u Crnu Goru,predam dokumenta u ambasadi Nemacke i sacekam na radnu dozvolu. I tako i uradim,vratim se,predam dokumenta, i paf posle tri nedelje shok,oni me odbiju bez objasnjenja u pismu. Na moje insistiranje u ambasadi uspem da izvucem da Crna Gora i Nemacka nemaju potpisan ugovor o zaposljavanju radnika medjusobno!! Pa me posle toga uz neka nova dokumenta i neki novi nacin kojeg se setio moj poslodavac,opet odbiju,i sad evo treci put predajem dokumenta na opet neki novi nacin,ali ako me i ovaj put odbiju,mislim da opet neki novi nacin ne postoji. Da li neko od vas ima slicno iskustvo i da li ga je uspesno resio i na koji nacin,i moze li se uopste ovako nesto resiti. Ja,da budem iskren,ne mogu da poverujem u objasnjenje ambasade oko toga da nema ugovora izmedju dve drzave,nekako mi to ne pije vodu. Inace,bio sam u gradu Goslar,pokrajina Nidersahsen. Eto,molio bih ko god ima neku korisnu informaciju,neka se javi. Hvala unapred svima

[Ovu poruku je menjao Zaljubljeni Shekspir dana 23.07.2013. u 22:17 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Zaljubljeni Shekspir dana 23.07.2013. u 22:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zaljubljeni Shekspir
Bijelo Polje

Član broj: 316426
Poruke: 11
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Radna dozvola za Nemacku04.08.2013. u 23:45 - pre 129 meseci
Dal' je moguce da bash niko nema korisnu informaciju ili savet??!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Radna dozvola za Nemacku

[ Pregleda: 5321 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.