Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak i ostanak u Australiju

[es] :: Vodič za emigraciju :: Odlazak i ostanak u Australiju

[ Pregleda: 2450 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikirurki
miki rurki
beograd

Član broj: 316203
Poruke: 2
*.static.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Odlazak i ostanak u Australiju13.07.2013. u 12:57 - pre 131 meseci
Pozdrav svima. Pitao bih vas nesto i molim vas svi koji nesto znaju ili su nesto culi neka odgovore. Otiso bih za Australiju i tamo ostao. Imam prijatelje tamo koji bi mi poslali garantno pismo i imam devojku tamo za koju se ne mogu ozeniti (duga prica) . Citao sam po forumima da se najlakse dobija obicna turisticka viza i za nj bih aplicirao. ako dobijem...i ako odem...kako da se snadjem da ostanem,da se ne vracam u srbiju vise. zaposlen sam ali nisam prijavljen,ali srdicu prijavu.nekretnine nemam,pare u banci nemam.sada cu napuniti 33 godine...znaci haos. jedina sansa da napravim nesto u zivotu mi je da odem tamo,ima gde,imam kod koga i imam sa kime.poslaace mi oni pare tako da to nije problem . jedini problem mi je kada udjem u zemlju na turisticku vizu kako da ostanem tamo. samo ne bih u azil,sve ostlo prihvatam. molim vas,ko ima iskustava ili je cuo nesto neka napise. hvala.
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Odlazak i ostanak u Australiju16.07.2013. u 23:00 - pre 131 meseci
Najbolje da ta devojka dodje ovde, vencate se i za par meseci odes
 
Odgovor na temu

mikirurki
miki rurki
beograd

Član broj: 316203
Poruke: 2
*.static.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Odlazak i ostanak u Australiju16.07.2013. u 23:10 - pre 131 meseci
to je ne izvodljivo. a ako bih ostao na crno...tj da se ne vratim po isteku vize...sta me u tom slucaju ceka?
 
Odgovor na temu

noskich
Strathfield, NSW

Član broj: 121198
Poruke: 1008
203.24.1.*



+128 Profil

icon Re: Odlazak i ostanak u Australiju18.07.2013. u 06:27 - pre 131 meseci
Deportacija i zabrana povratka na tri godine (ili vise u zavisnosti koliko vremena provedes nakon isteka vize).
Na turistickoj vizi ne mozes da radis tako da ti je rad na crno jedina opcija kao i ako ostanes ilegalno. A rad na crno znaci gradjevina, pranje sudova i slicni poslovi koji su slabo placeni plus sto bi tebe platili jos manje jer si na crno i mozes samo da radis za kes.
 
Odgovor na temu

Srdjan Tanja
Srdjan Vuckovic
sekretar,poljoprivredna skola
bac

Član broj: 292247
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Odlazak i ostanak u Australiju02.08.2013. u 08:37 - pre 130 meseci
Hteo bih da Vas pitam da li je neko imao iskustav sa Blue Bridge Global agencijom, cinimi se da su ok?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Odlazak i ostanak u Australiju

[ Pregleda: 2450 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.