Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ProE 200* za linux?

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: ProE 200* za linux?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6354 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.net.yu

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: ProE 200* za linux?15.03.2004. u 18:36 - pre 244 meseci
Nemoj, bre, da zezas, Speling...:)...napisao si gore Galaksija...idi pa vidi...a to JESTE C-5.

Ovaj link sto si poslao je C-17 Globemaster, izvanredan avion, kao sto rekoh...a malopre bas videh da je i on delimicno radjen u CATIA-i...:)...AsAT4 za montazu ramenjaca npr..:)

Sto se Airbus-a tice....delovi mnogih do sada (ukljucujuci i A380) i alati za proizvodnju ili sklapanje se rade u CATIA-i

http://www.electroimpact.com/catia.asp

Izgleda da je krajnje vreme da prestanemo da se prepiremo oko ovih nekoliko softverskih paketa nego da vidimo kako cemo sto vise da naucimo i iz tog znanja sto vecu korist da izvucemo....slazete se?

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 16.03.2004. u 20:29 GMT]
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net



Profil

icon Re: ProE 200* za linux?15.03.2004. u 21:21 - pre 244 meseci
Auuuuuuuuuu Od celog aviona vi nasli da pravite MENJAC - i to na avionu - da si rekao na automobilu Pa bih ti poverovao - a i tamo na tom linku koji si dao - nekakva eletro - Ha ha ha - Samo lepe slickice
Salim se - ook priznajem gresku - Napisao sam pogresno ime, ali tacnu oznaku Hi hi hi

Pa ja sam pokusao da kazem da "tzv firma cad profesional" u stvari ima jednog + jednog coveka, a da oni nisu bas naj naj - na krau krajeva Tex reci svoja licna iskustva sa gospon direktorom - CadProfesionala. Gospon Bubalu svaka cast - sto se znanja tice, al mu je drustvo lose - to bih ja konstatovao. Opet s druge strane hteo sam da objasnim moj nacin rada - i ono sto pokusavam da naucim ljude. Nije samo stvar znati nesto, vec imati i dara za prenosenje znanja - meni licno prija kad ljude pokusavam da naucim nesto - volim malo i da ih mustram, gurajuci ih u probleme - dopustajuci im da pokusavaju sami da odluce, pa im onda na primeru pokazati gde su pogresili, kao da ubuduce razmisljaju i procenjuju stvari. Jedna devojka se posle mog kursa vratila za 15 dana sa patentom i nekom nagradom iz svere - dizajn uredjaja za manikir pedikir - eto sta znaci voleti nesto i uzivati u necemu - A JA VOLIM OVAJ POSAO VISE OD SVEGA - i uzivam u njemu.

Mislim da su ljudi u mom postu mogli nesto da nauce - ko bi ga znao - mozda je to los nacin - ali meni je davao rezultate

Speling
 
Odgovor na temu

tex777
Petar Lazarevski
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 21310
Poruke: 239
*.net.yu

ICQ: 146437221


+1 Profil

icon Re: ProE 200* za linux?15.03.2004. u 22:40 - pre 244 meseci
Kakav, bre, sad menjac...??...pa ono su jig-ovi i sl....cccccc.....uvek pokusavas da "srozas" Boeing....:)...sram te bilo....:)

Sto se pomenute firme tice....jedino sto mogu da kazem je iskustvo iz JEDNOG telefonskog razgovora...e sad, iskreno, nemam pojma da li sam razgovarao sa direktorom ili Bubijem, ali nisam bio odusevljen....daleko od toga.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: ProE 200* za linux?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6354 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.