Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

D-Link DSL-2740b problem sa povezivanje na ADSL (eunet)

[es] :: SOHO Networking :: D-Link DSL-2740b problem sa povezivanje na ADSL (eunet)

[ Pregleda: 797 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spirit_face
Bojan Repanovic
Novi Sad

Član broj: 90186
Poruke: 43
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.spirit-face.tk


+1 Profil

icon D-Link DSL-2740b problem sa povezivanje na ADSL (eunet)27.04.2013. u 17:53 - pre 133 meseci
Ako postoji mogućnost da mi pomognete bio bih vam veoma zahvalan. Naime, kupio sam router D-link DSL-2740B C2 (AnnexB za ISDN liniju), i pokušao da ga povežem umesto mog TP-Link TD-W8901GB. Nakon povezivanja sve lampice se pale sem "internet" lampice, pa samim ti ni internet ne radi. U podešavanjima sam sve podesio za odgovarajućeg provajdera (eunet), međutim kada pokušam da stisnem dugme "connect" koje se nalazi na kraju adsl podešavanja, router umesto da se konektuje samo mi refresh-uje stranicu. Na glavnoj strani podešavanja routera postoji ikonica "internet offline" ona po upotsvu treba da predje u "internet online", ali to nikako da mi pođe za rukom. Ubacio sam i novi EU firmware u kom postoje setovanja za eunet, ali ništa se nije promenilo.

Unapred hvala.
Mr_Spirit
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: D-Link DSL-2740b problem sa povezivanje na ADSL (eunet)

[ Pregleda: 797 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.