Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)

[es] :: ISP :: ADSL :: Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)

[ Pregleda: 4668 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)22.05.2005. u 14:29 - pre 230 meseci
Uvodim ADSL i imam jedan problem.Da li je moguca kombinacija D-Link DSL-300T Ethernet ADSL Modem i Switch 5-port 10/100Mbps D-Link DES-1005D.Zbog LAN-a koji imam sa komsijom ,to jest samo ja da imam izlaz na net a on ne,posto ce nam lan ici preko switcha.I KAKO DA TO IZVEDEM. UNAPRED H V A L A!!!!
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

Marcony
Network security inzenjer
Beograd

Član broj: 10486
Poruke: 1853
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+18 Profil

icon Re: Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)22.05.2005. u 16:06 - pre 230 meseci
Nisam siguran za ovaj model, ali D-Link 504T (ADSL modem, ruter i switch) ima mogucnost da ogranici po korisniku (odnosno njegovoj IP adresi) da li moze da izadje na net ili ne. Zato pretpostavljam da to moze i ovaj tvoj.

A ako ne moze, stavi jos jednu mreznu karticu na koju ces nakaciti ADSL modem i tada ces samo ti imati net, a preko one stare mrezne kartice ces i dalje imati pristup LAN-u.
YU2MP
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)22.05.2005. u 23:56 - pre 230 meseci
Koliko se ja razumem u matematiku, tebi treba ruter. On je ujedno i modem. Njega vezes na svitch i svi kompovi koji su na switch-u ti imaju (adsl) net.
A za taj modem, ako ima Rj45 konektore moze da se odradi deljenje linka sto tebi i treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Da li je izvodljivo? Pomagajte hitno! (switch , modem i lan)

[ Pregleda: 4668 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.