Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.

[es] :: PC Konfiguracije :: Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.

[ Pregleda: 1401 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

heki

Član broj: 308282
Poruke: 18
*.telekom.yu.



+8 Profil

icon Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.21.04.2013. u 11:37 - pre 133 meseci
Kao i obicno gde ustedeti nego na ploci i napajanju pa stoga i pitanje da li treba zamena il moze i postojece napajanje: thermaltake-450w LT
Prvobitno sam sklopio komp sa integrisanom grafickom , ali naravno vremenom nisam izdrzao i opet kupih jaku graficku.
Konfiguracija:
-i3-3225 3.3Ghz
-ssd 120gb
-2x4gb ram
-radeon 7850
-3x case fan
-mb asus p8b75-m lx
-thermaltake 450w lt

Da naglasim da nema optike i da je ovo gore navedeno sve.

E sad , dodao sam i pomenutu graficku i sve to radi , ali je jos nisam opteretio kako i dolikuje , pa bi vas zamolio za vase misljenje da li moze da radi i na ovom napajanju a da naravno nesto nerikne.
Nebi bas bespotrebno da trosim jos novca , ako nemora , al naravno da se nebi bas i igrao sa ne tako jeftinim komponentama.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Moderator
Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-3.sezampro.rs.



+3778 Profil

icon Re: Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.27.04.2013. u 08:51 - pre 132 meseci
Optereti ga pa vidi. Uglavnom reper ce biti koliko je topao vazduh koji izduvava vent u napajanju kad opteretis napajanje. Rekao bih da ce vazduh koji izduvava napajanje biti topao cim se opterereti iznad 200W. To napajanje ima u vrh glave 300 pravih vati, ali ima i razne vrste zastite pa je samim tim sansa da nesto crkne zajedno sa napajanjem, kad napajanje odluci da pusti beli dim, manja nego sa kung fu napajanjima...
 
Odgovor na temu

boyan3001
BG

Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.27.04.2013. u 21:03 - pre 132 meseci
Nece da rikne, ne brini. ;)
Samo reci koliko je staro napajanje?
Realno...
 
Odgovor na temu

heki

Član broj: 308282
Poruke: 18
*.telekom.yu.



+8 Profil

icon Re: Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.28.04.2013. u 19:21 - pre 132 meseci
Otkako je sunce ugrejalo nikako da stignem da ga opteretim pa da vidim dal je mnogo toplo il se nesto drugo cudno desava. Sto se tice starosti recimo da je napajanje novo tj. par meseci. E sad znam da napajanje vremenom gubi na snazi , al nemam prestavu koliko na kolko vremena tj. po nekoj vasoj slobodnoj proceni , ako ga nebudem stedeo kad ce mu biti vreme za zamenu? Na samom napajanju pise da je realna snaga 385w , al nigde nisam mogao naci neki podatak o zastiti posto je to neka limitirana "black" seria i to "black" mi se cini da se odnosi na samu boju napajanja. ...hvala na odgovorima , vec sam pomislio da ih nece biti...
 
Odgovor na temu

[es] :: PC Konfiguracije :: Mozda malo dosadno al opet pitanje u vezi napajanja.

[ Pregleda: 1401 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.