Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

auto radio plejer umesto pojacala za gitaru

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: auto radio plejer umesto pojacala za gitaru

[ Pregleda: 1939 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeljko kalakovic

Član broj: 133817
Poruke: 22
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon auto radio plejer umesto pojacala za gitaru17.03.2013. u 12:29 - pre 135 meseci
Moze li se povezato gitara sa radio plejerom za kola i sta je tu sve potrebno tako da se dobije najprostije pojacalo bez ikakvih efekata tj. gitara+pojacalo+zvucnik
sto se tice radio plejera u pitanju je silvercrest
gitara je fender squier i
pionir 2X50 wati zvucnici
ako neko zna molim za pomoc
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: auto radio plejer umesto pojacala za gitaru21.03.2013. u 16:01 - pre 135 meseci
Ne znam da li imas AUX in chinceve iza, pa moze lepo tu da skopcas gitaru. Ako nemas, moraces malo da ceprkas po unutrasnjosti i naci gde se nalazi ulaz za tuner ili CD i tu izvuci kabelcic. Ako ne poznajes materiju, najbolje je da odneses nekom drugaru koji se razme da ti to izvuce. Mada, neces sigurno biti odusevljen zvukom, jer se jednostavno ne radi o gitarskom pojacalu, tako da, prodaj to lepo, dodas jos malo kesa i kupis neko malo pojacalce koje ce ti zavrsiti posao za vezbanje, ukoliko je to namena.

P.S. Forum nije puk`o, meni otvara skroz OK:)
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

acivoj
svaštarim....
Batajnica

Član broj: 306585
Poruke: 115



+7 Profil

icon Re: auto radio plejer umesto pojacala za gitaru21.03.2013. u 16:54 - pre 135 meseci
Viđao sam ulične svirače sa gitarom prikopčanom na računarske plastikanere koje dobiješ na "poklon" uz konfiguraciju.
Ako autoradio ima i krštene kontrole tona, super.Ostavite ih.
U svakom slučaju trebaće ti gitarsko pretpojačalo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: auto radio plejer umesto pojacala za gitaru

[ Pregleda: 1939 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.