Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?

[es] :: E-Kupovina :: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 74722 | Odgovora: 309 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8086



+1754 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?26.02.2013. u 17:51 - pre 135 meseci
Ovo nema veze sa odgovorom clana mr. ako. To napominjem jer mi polemika sa njim preko glave. Nego povodom posta Newtesla.

Ima tu dosta istine. Bila je ta informacija kratko vreme na Limundokafeu, pa je skinuta. Ima clanova , ljudi koji stvarno revnosno prate aukcije. Tako da je jedan objavio link Aukcije , Uhvatio ih je na delu, gde su dva clana Limundo tima, znaci njihovi zaposleni (mozda sede i u istoj kancelariji) jedan drugom prodavali stvari preko Aukcija !!!!

Zamislite tu situaciju, kolege pa umesto ako vec prodaju , da to urade u svojoj kancelariji oni prodaju preko Limundoa. Naravno da je to bila klasicna namestaljka sa dizanjem cene, pa kako niko od obicnih clanova nije naseo, kolega koji je dizao cenu navodno kupio.

Odgovor Limundo tima na taj post je bio da i zaposleni imaju pravo da ucestvuju na Aukcijama. Ocigledno su mislili da niko te mutne radnje nece primetiti ali su se prevarili.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
178-223-13-85.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 00:34 - pre 135 meseci
^^Eto.

A posle ja paranoičan...
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 06:25 - pre 135 meseci
Citajuci vase zadnje postove pade mi na pamet da nije lose da svako ko nesto ovako iznosi a odnosi se na prevare i slicno treba da podnese dokaze hocu reci ako si nasao da je neko nekoga uhvatio u necemu treba da snimis i postavis to kao dokaz onome sto tvrdis a ako dokaza nema treba da naglasis masnim slovima da je to tvoja licna predpostavka zasnovana na tome i tome jer ovako izneseno dolazimo na nivo rekla kazala i rusimo sopstveni ugled ozbiljnih diskutanata na forumu.Ovo sto sam napisao odnosi se prvo na mene samog pa onda na ostale.

Meni je od pocetka suspenzije na Limundu i posle u toku citanja vasih iskustava zapao u oko novac koji ostaje u posedu limunda.Pitam se kako pravdaju taj novac kao prihod ocu reci kako ga knjize pred poreznicima kao prihod.Ta sredstva u masi nisu mala i to izaziva sumnju da kao i masovne suspenzije clanova od kojih kako je neko naveo ranije nemaju koristi jer samo kupuju limundov biznis ima rast ali nema zadovoljavajkuce prihode za investitore pa zaposleni ovde na celu sa direktorom pribegavaju ovakvim merama i potezima sto kod nas nije nemoguce ne bi li dosli u situaciju da vracaju pare investitorima, a ko su investitori dao sam adrese ranije gde se to detaljnije moze videti.Investitora iz inostranstva ne interesuje kako ces ti da zaradis novac za njega on postavi donju granicu do koje je zadovoljan sve ispod vracaj pare ili se gubi iz ovog posla.Pokusajte hronologiju razvoja limunda da proanalizirate i bice vam sve jasno.

Trece nigde u svetu zaposleni u aukcijskim kucama i sajtovima ne mogu ucestvovati u aukcijama sem u okviru svojih radnih obaveza i sistematizacije.Svuda gde firme ovog tipa ucestvuju u tokovima novca najstroze je zabranjeno i to je obicno prvi clan njihovog Pravilnika i seze toliko daleko da obuhvata i drugi i treci krug familije oko zaposlenog.

Cetvrto skoro sam pomatrao zive aukcije na televiziji i video da je tamo vestacko podizanje cena normalna svar pa zato se aukcije i organizuju da bi se stvari prodale sto skuplje jer taj novac obicno ide na pokrivanje necijih dugova.Pogledajte samo sta rade na aukcijama za skladista u Americi prvo sam pomislio pogledaj ovi sta rade a jedan prijatelj koji zivi i radi tamo kad sam ga pitao odgovorio mi je da je to za televiziju malo nasminkano u stvarnosti je jos i gore i bezobzirnije drugim recima uprosceno na nas nacin ko prvi devojci njegova devojka i niko se ne ljuti tu prevare nema jer danas sam ja sutra ces biti ti na mojem mestu.Tu obmanjivanja nema a sto se tice prevara sa podmetanjem neispravnih predmeta i drugih pevara tu limundo treba da organizuje mere zastite pa i po cenu da organizuje svoju sluzbu dostave sa kamerom koja ce snimiti otvaranje prispele posiljke u sprezi sa limundo cash sigurnost zagarantovana skupo mozda jeste u pocetku ali si siguran sam da bi bilo efikasno dok nas narod ne smisli kako i to da zaobidje.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
178-223-13-85.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 09:25 - pre 135 meseci
@mr.ako: nakon ovog vašeg opsežno pokazanog predznanja iz psihološkog veštačenja - moram umreti od smeha... sori, valjda ima neta na onom svetu, pa da se javim iz rominga :D

Citat:
newtesla:
Ma, tako imam neki osećaj...


Citat:
mr. ako:
Ako zaista mislis...


:D

Citat:
mr. ako:... cak se u poslednje vreme suvise cesto razmeces nekim specificnim novostecenim znanjem ...


Još kad bi ti samo znao koliko je moje znanje specifično dok većina nije novostečena - izgoreo bi ti CPU iza čelenke...

Ja bih na ES-u lobirao za dodavanje novog pravila: "vređanje inteligencije sagovornika".

======
ontopic:
Citat:
mraz:Meni je od pocetka suspenzije na Limundu i posle u toku citanja vasih iskustava zapao u oko novac koji ostaje u posedu limunda.Pitam se kako pravdaju taj novac kao prihod ocu reci kako ga knjize pred poreznicima kao prihod.


Recimo da nije nikakav problem: novac je već odavno uplaćen i proknjižen, i odavno je plaćen PDV i slično: oni tebi (tebi - onome koga blokiraju) ionako nisu zakinuli na novcu, već na kreditu koji si za taj novac kupio... nešto kao kad ti pripejd ugase karticu jer je nisi dopunio u roku od X meseci - a imao si kredita na istoj.

Rupa u propisu? Naravno.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 13:47 - pre 135 meseci
E izgleda da nije rupa kad sam zatrazio mailom da mi vrate novac ma koliki bio na mom racunu i da izbrisu svo javno predstavljanje mojih podataka pristali su bez reci poslavsi mi sledece:

From: Spajalica - Limundo
Date: 02/27/13 11:28:39
To: Ranko Djordjevic
Subject: Re: Suspenzija naloga


Postovani,

kako bismo vam isplatili novac sa vaseg Limundo racuna
potrebno je da nam dostavite vase ime, prezime i broj tekuceg racuna.

Nakon isplate novca mozemo obrisati vase podatke sa Limunda.

Hvala na razumevanju.
___
S postovanjem,
Sasa
Limundo tim

On 22.2.2013 7:35, Ranko Djordjevic wrote:

Ako je vec tako zamolio bih vas sledece: a to je da sva finansijska sredstva ma kolika bila koja su ostala na racunu mog naloga uplatite na racun koji imate u mojim podacima,takodje zahtevam da izbrisete sve moje podatke iz internet sistema jer kad se otkuca serbiantemplar limundo na google oni se pojave licitacije koje su prosle i slicno jer ako sam suspendovan bez mogucnosti reaktivacije vi nemate pravo vise da drzite javno i transparentno moj nalog i moje podatke. Nadam se da smo se razumeli ne izazivam vas ne izazivajte me sto bi rekle kolege nemci deutlich.


trebalo im celih 5 dana da mi odgovore.
 
Odgovor na temu

heki

Član broj: 308282
Poruke: 18
*.telekom.yu.



+8 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 15:07 - pre 135 meseci
Clan sam limunda i aktivan kako u prodaji tako i kupovini. Navescu vam moje licno negativno iskustvo pri jednoj neslavnoj kupovini-licitaciji.
Kupio sam predmet za 5000 i to od prodavca kojeg sam, kako je neko u ranijim postovima rekao ,proverio. Imao je sve pozitivne (oko 70) i nazalost ni sad nema negativnu i za to iskljucivo krivim limundo tim tj. njihov pravilnik. Na slikama je predmet bio ok , ali kad sam ga dobio naravno ni priblizno u opisanom stanju. Obratio sam se limundo timu ,trazili su snimak posto je na slikama ok, poslao sam i uvazili su reklamaciju. E sad sve je tu bilo po njihovim pravilima i sve bi to bilo ok da predmet nije tezak kolko je tezak pa za njega postarina 1600 din u jednom pravcu a nesretni kupac tj ja placa i povratnu kartu sve ukupno 3200din. Predmet je bio neupotrebljiv pa sam pre prihvatio 3200 manje nego 5000. Nemojte me pogresno razumeti , nekrivim ja ovde limundo tim zbog "pozitivnog" prodavca ,ali...
Pre obracanja limundo timu naravno ko covek reko da se obratim prodavcu i lik me oladio kao budalu netrudeci se nimalo da opravda to sto je "zaboravio" da lepo opise svoj "ispravni" predmet. Posle intervencije limundo tima je prihvatio da vrati pare al i pri tom postavljajuci neke njegove uslove ko da sam ja njega pokusao da prevarim. Sve to me je tolko izritiralo da mi je ta slamka za koju sam hteo da se uhvatim bila sve u zivotu tj. da mu zalepim negativnu ocenu. Pri tom sam se i obratio limundo timu i reko im da cu mu dati negativnu i tad mi niko nista nije odgovorio. I tako ti ja njemu dam negativnu ,a posteni limundo tim mu obrise i zalepi meni opomenu sto sam mu je nepravedno dao, posto kad prodavac prihvati reklamaciju vise mu nemozete dati negativnu.
I lepo lik stavi isti predmet sa istim opisom i zajebe sledeceg i to sve po pravilu limunda!!!...dok me nisu skroz obrisali iz te kupoprodaje spasao sam jednu zenu posto me je pitala zbog cega sam vratio predmet...

Sto se tice vase paranoje , jedan moj prijatelj koji postavlja total tv igrom slucaja je postavljao nekom iz limundo tima i on mu licno rece da ima i zaposlenih kojima je jedini posao da dizu cene naravno zbog vece provizije...e sad ne bi ja da se upustam u neku dalju raspravu u vezi ovoga ,verujte il nemoj te! Nevidim razlog da me on laze u vezi stim a i ulkakulisite u cenu i sledeci podatak:SRBIJA JE OVO LJUDI
...POZZ


 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 15:09 - pre 135 meseci
Citat:
newtesla:
@mr.ako: nakon ovog vašeg opsežno pokazanog predznanja iz psihološkog veštačenja - moram umreti od smeha... sori, valjda ima neta na onom svetu, pa da se javim iz rominga :D

Citat:
mr. ako:... cak se u poslednje vreme suvise cesto razmeces nekim specificnim novostecenim znanjem ...


Još kad bi ti samo znao koliko je moje znanje specifično dok većina nije novostečena - izgoreo bi ti CPU iza čelenke...

Ja bih na ES-u lobirao za dodavanje novog pravila: "vređanje inteligencije sagovornika".

U pravu si, izvini, potpuno bespotreban deo poruke u ovom slucaju...


Sto se tice
Citat:
newtesla:
Citat:
newtesla:
Ma, tako imam neki osećaj...


Citat:
mr. ako:
Ako zaista mislis...


:D

Zaboravih koju si tacno rec upotrebio na prethodnoj strani, te otuda nepreciznost... ali jednostavno zameni to "mislis" sa "osecas" i stvar resena, smisao ostaje isti. :) Poenta je da te "osecaj" vara i tera u paranoju usled nesagledanja situacije i pogresnog razmisljanja.

Ako zaista imas neki osecaj da... ... ...onda nisi paranoican i imas pravo:

Pa ako zaista imas osecaj da se neko tamo zaposlio i da rizikuje svoje radno mesto zato sto ce zaraditi 500din vise na prodatom mobilnom telefonu onda nisi paranoican, vec imas pravo.
Ako osecas da tamo moze ko god hoce da menja MySQL bazu kako hoce zarad dila sa ortacima, onda imas pravo i nisi paranoican.
Ako zaista osecas da su, kako kazes, najveci prevaranti ortaci zaposlenih i sami zaposleni, sto ce reci da je to jedna organizovana prevara sirih razmera, onda nisi paranoican i imas pravo.
Ako osecas da, grupa zaposlenih tamo cak to i radi, i ama bas niko drugi to ne bi primetio i prijavio/sprecio, onda nisi paranoican i imas pravo.
Ako zaista osecas da ce neko da rizikuje pristojno placen posao zarad izvucenih prevarom, nek' je i 5 hiljada dinara na vitrinu prodatu, onda nisi paranoican i imas pravo.
Ako imas osecaj da tamo zaposleni nemaju posla (hmm, nisam cuo da u privatnoj firmi nema posla a zaposleni uredno primaju platu, al' ajde) i imaju vremena za organizovane prevare ove razmere gde su oni sami najcesci prevaranti sa svojim ortacima, onda nisi zaverenik i imas pravo.
Ako osecas da bi Limundo kao privatna firma koja zivi od ovog posla dozvoljavala prevare svojih zaposlenih i na tome gradila biznis model, onda nisi lupio glupost i imas pravo.
Na kraju, ako osecas da ce neko tako dobro organizovan i sa znanjem koje mu je potrebno za menjanje data recorda da korsiti phpmyadmin za to, onda nisi previse... pronicljiv i osecaj te vara.

Ako si zaista ozbiljano mislio da je tvoj osecaj tacan, onda stvarno imas bujnu mastu kojom lako dolazis do ovakvih zavera i paranoicnosti, koje se u realnom svetu mogu slobodno nazvati smesnim.


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 15:22 - pre 135 meseci
Citat:
mraz:... ...Ta sredstva u masi nisu mala i to izaziva sumnju da kao i masovne suspenzije clanova od kojih kako je neko naveo ranije nemaju koristi jer samo kupuju limundov biznis ima rast ali nema zadovoljavajkuce prihode za investitore pa zaposleni ovde na celu sa direktorom pribegavaju ovakvim merama i potezima sto kod nas nije nemoguce ne bi li dosli u situaciju da vracaju pare investitorima, a ko su investitori dao sam adrese ranije gde se to detaljnije moze videti.Investitora iz inostranstva ne interesuje kako ces ti da zaradis novac za njega on postavi donju granicu do koje je zadovoljan sve ispod vracaj pare ili se gubi iz ovog posla.

Investitor ne pozajmljuje pare, vec investira. ;) A takodje i preuzima rizik da ce mu ta investicija propasti.







Citat:
heki:
Sto se tice vase paranoje , jedan moj prijatelj koji postavlja total tv igrom slucaja je postavljao nekom iz limundo tima i on mu licno rece da ima i zaposlenih kojima je jedini posao da dizu cene naravno zbog vece provizije...e sad ne bi ja da se upustam u neku dalju raspravu u vezi ovoga ,verujte il nemoj te! Nevidim razlog da me on laze u vezi stim a i ulkakulisite u cenu i sledeci podatak:SRBIJA JE OVO LJUDI
...POZZ

Naravno da ne verujemo, jer sto bi placali zaposlenog 20, 30, 40k din. da dize cene, kad to mogu da urade sa jednom skripticom napisanom za par minuta koja kosta < $10 vremena. Ili to moze da im napise postojeci programer vec zaposlen tamo. A i vec imaju nesto slicno - Limundo Agent! :D Samo mu malo izmene kod i eto ti vrednog radnika koji 24/7 dize cene, a ne trazi platu. XD


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 02.03.2013. u 22:21 GMT+1]
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

heki

Član broj: 308282
Poruke: 18
*.telekom.yu.



+8 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 15:49 - pre 135 meseci
Ustvari hoces da kazes da mi nismo paranoicni vec limundo to radi sa tvoim programom ili mojim radnikom svejedno...e druze nisam ja ovde da bi se stobom ubedjivao u nesto vec sam iskljucivo hteo da navedem moje licno negativno iskustvo. Tako da slobodno mozes na limundo da stavis neku neispravnu glupost (sto tezu da im se neisplati da ti vrate) i prodajes kao ispravno i sve sto treba da radis je da prihvatas reklamaciju da nedobijes negativnu dok se nepojavi neko koga ce mrzeti da se cima sa tobom. To hocu da kazem da imaju rupu u pravilniku i nepokusavaju da je isprave pored svog mog ubedjivanja i raspravljanja sa njima.
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 15:57 - pre 135 meseci
Ne radi se ovde o zajmu uzmi maticni broj limunda i pa otkucaj u pretrazi Agencije za privredne registre videces da su pojedini investitori odgovorni pred zakonom a drugo svaki investitor kad investira prati rad svoje investicije i vrsi pritisak na onog ko realizuje investiciju procitaj pazljivo ovaj clanak http://www.ekapija.com/website/sr/page/304682 od pocetka do kraja i bice ti sve jasno u kom pravcu ide limundo i koje su mu namere u buducnosti sve je tu na netu ali molim vas za bola miloga ne cupajte cinjenice iz konteksta to vas odvlaci sa globalnog metoda rasudjivanja o problemu koji je postavljen u temi a poruka teme je jasna prodaja i kupovina na limundu legalna pljacka ili ekupovina koja je slucajno skrenula u stranu nase je da diskusijom i dokazanim cinjenicama dokazemo sta je od toga istinito ili pogresno, a ne da se ko dve strinke preko plota prepucavamo moja kokoska silovala tvoga petla pa ne moze sad da nosi jaja ti si kriva za to (sala).
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 17:03 - pre 135 meseci
Citat:
heki:
Ustvari hoces da kazes da mi nismo paranoicni vec limundo to radi sa tvoim programom ili mojim radnikom svejedno...e druze nisam ja ovde da bi se stobom ubedjivao u nesto vec sam iskljucivo hteo da navedem moje licno negativno iskustvo. Tako da slobodno mozes na limundo da stavis neku neispravnu glupost (sto tezu da im se neisplati da ti vrate) i prodajes kao ispravno i sve sto treba da radis je da prihvatas reklamaciju da nedobijes negativnu dok se nepojavi neko koga ce mrzeti da se cima sa tobom. To hocu da kazem da imaju rupu u pravilniku i nepokusavaju da je isprave pored svog mog ubedjivanja i raspravljanja sa njima.

Ne kazem da Limundo to radi, vec da je ono sto si ti rekao o "coveku koji je zaposlen da bi podizao cene" besmislena i netacna prica. Navodim ti primere zasto je to lazna prica, jer da hoce to da rade, mogli bi mnogo lakse i jevtinije.
Lepo je sto si ti hteo da navedes licno iskustvo, ali nisi... Ne mozes reci da je licno iskustvo ono sto je tebi rekao drug kome je rekao lik koji radi tamo... to nije licno iskustvo, vec rekla kazala i nema tezinu. A jos ako se pokaze da je prica besmislena zbog razlga koje sam naveo, onda ti je valjda jasno zasto nema tezinu.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

heki

Član broj: 308282
Poruke: 18
*.telekom.yu.



+8 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 17:17 - pre 135 meseci
Pa i nisam rekao da je to moje licno iskustvo vec da je to bas to sto si rekao:rekla kazala kao i vecina teksta koji sam procitao na ovom forumu...moje licno iskustvo je onaj veliki tekst iznad toga.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8086



+1754 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 18:46 - pre 135 meseci
@ mraz

Nekako mi se cini da se ovaj tvoj post velikim delom odnosi na ono sto sam preneo sa Limundo kafe-a. To je bilo pre otprilike 6 meseci . Zar stvarno mislis da cu kad nesto procitam na tom Limundo kafeu da snimam i skupljam kao nekakve dokaze ?? Kao da sam ja znao da ce posle 6 meseci da se pojavi ova tema na Elitu , i da ce newtesla da napise da i njihovi sluzbenici ajde da budem blag , krse sopstveni pravilnik, pa da to snimim ???

Prvo Limundo je u startu izvrsio delimicnu cenzuru. Kada sam ja naisao na taj post , u njemu se pominjao link koji je vec bio obrisan. Ocigledno u cilju zastite "Lika i dela " Uvazenih clanova Limundo tima. U samom postu se nisu pominjala njihova Korisnicka imena, pod kojima ucestvuju na Aukcijama, da li je i to bila Cenzura ili ne , ne znam. U svakom slucaju ti Clanovi Limundo tima su za mene kao obicnog korisnika bili i ostali Anonimni, nikako ni ja , ni ti , sem ako si clan Limundo tima nisi mogao saznati ko su ti clanovi.

Trece i ne manje vazno, limundo je davno uveo da se sve aukcije posle isteka od 90 dana " Arhiviraju" , oni ih navodno cuvaju , a nama obicnim korisnicima su nedostupne, cak i sopstvene , a kamoli tudje. Tako i da postoji link ta Aukcija je davno "arhivirana" ili za nas isto sto i izbrisana.

Sam odgovor Limundo tima, da i zaposleni mogu da ucestvuju na aukcijama, govori o verodostojnosti posta, ne bi odgovarali na nesto sto se nije desilo. Ako su oni vec priznali time autenticnost, posta, zasto bih ja morao da je dokazujem i kome ??





[Ovu poruku je menjao ademare dana 27.02.2013. u 20:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?27.02.2013. u 19:44 - pre 135 meseci
@ademare

Cemu ubijati temu sto nisi postavio neku slicnu ovome pre 6 meseci i sta si uopste preduzeo i sta uostalom predlazes nemoj samo da gledas da budes opozicija razmisljaj malo da budes timski igrac pa predlozi sta bi konkretno mogli kao tim koji je nastao u toku jedne teme na ES da preduzmemo niko nije nedodirljiv pa ni limundo.Ne uzimaj ovu moju sugestiju za zlo dobra je namera zasto biti malodusan i ne podeliti znanje i sposobnosti sa drugima sa slicnim iskustvima i preduzeti nesto. Masovna net informacija je moguca za to ce se vec postarati onaj ko to zna i ume ne sekiraj se potrebno je sto vise upotrebljivih dokaza kao i svedocenja i to se vazi niko ne moze reci da je 100,200,300 i vise svedoka lazno ni na zapadu nije nastalo sve kvalitetno za jedan dan kao sto limundo filtrira nas tako i javno mijenje filtrira njega sva ova pisanja treba raditi pazljivo po pravilima ES da imaju tezinu za sredstva javnog informisanja a uvek se nadje neko ko ce to kanalisati tamo gde treba jer zdrava informacija od strane vise ljudi je jedno od najjacih oruzja pred kojom svaka lazna i isfabrikovana poklekne zato su drustvene mreze i nastale da pojedinci nebi mogli manipulisati masom kao nekada.Limundo koristi nesavrsenosti naseg zakona i prikrivanje podataka za masovnu manipulaciju ali to doveka ne moze da pije vodu.


[Ovu poruku je menjao mraz dana 27.02.2013. u 20:58 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mraz dana 28.02.2013. u 01:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

djsloba10
Slobodan Đorđević

Član broj: 58853
Poruke: 152
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?02.03.2013. u 20:11 - pre 135 meseci
Citat:
ventura:
Citat:
bakara
Meni ne smeta to sto citaju poruke ali kad vec citaju i vide problem treba odmah da upozore a ne da cekaju da neko napravi gresku da bi ga kaznili.

Limundo je servis koji spaja prodavca i kupca.

A što hapse podvodače?
I oni samo "spajaju" prodavca i kupca?
PIO me hlebom hrani-sve drugo kako se snađem
 
Odgovor na temu

djsloba10
Slobodan Đorđević

Član broj: 58853
Poruke: 152
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?02.03.2013. u 20:20 - pre 135 meseci
Citat:
KrkaCiC:
Ma neki ljudi su bas providni.
Obavezno kad hocu da licitiram nesto otvorim sve aukcije prodavca i gledam ko sve licitira i ko je sve licitirao i kupio/
Cesto se desava da nekoliko clanova uvek licitira a skoro nikad ne kupi,ili kupi i da pozitivnu a onda sutra opet ista aukcija.
Probajte i pretragu preko slike,dosta ljudi ima oglas na KP i licitaciju na limundu. Samo sto na limundu uz pomoc prijatelja se dize cena,a na oglasu vidite koliku cifru je prodavac sebi zacrtao


I kad sve lepo proveriš i vidiš koliko prodavac ima pozitivnih ocena i koliko ga kupci hvale = kupiš!
Kad....
Ono....
Međutim....
http://www.limundo.com/Clan/nebula_/Negativne
I svi pošteni
PIO me hlebom hrani-sve drugo kako se snađem
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?02.03.2013. u 21:21 - pre 135 meseci
Citat:
djsloba10: I kad sve lepo proveriš i vidiš koliko prodavac ima pozitivnih ocena i koliko ga kupci hvale = kupiš!
Kad....
Ono....
Međutim....
http://www.limundo.com/Clan/nebula_/Negativne
I svi pošteni


I kad vidi ovu nebulozu covek na limundu a iskljuce ga a ovde se bar vidi zasto je iskljucen ali kad nema vidljivih ili predocenih dokaza kako da da ne bude ljut i ogorcen.Da smo malo vise slozniji kao sto nismo pa da skupimo sve ove dokaze i predamo policiji da vidimo sta ce onda reci ko je kriv verovatno lopov i prevarant zato sto je lopov i prevarant tu limundo nema krivice on je samo dobro placeni posrednik koji kanalise do njih australijske merino ovce sa brdovitog balkana na masinsko sisanje cim te osisaju odma budes suspendovan do sledeceg sisanja pa tako u krug.Uzgred jos mi nisu uplatili ona sredstva sto ostase na racunu bilo negde oko 180 i kusur dinara kod zene bilo 295 i to ostalo doduse njoj jos nisu odgovorili zasto je zbog mene suspendovana postuju ljudi svoja stroga pravila pravilnika da im direktor neda otkaz ako ne postuju jer rusi se njegov osnivacki kredibilitet u javnosti.Ali necemo o tome udaljicu se od teme i na kraju ce da me kazni admin sto reklamiram rukovodstvo limunda.Izvinite na ovoj maloj digresiji ali kad iznervirani ljudi procitaju ovako nesto nasmeju se malcice pa im bude lakse Pozdrav.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
178.17.30.*



+784 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?02.03.2013. u 22:28 - pre 135 meseci
Citat:
djsloba10:

I kad sve lepo proveriš i vidiš koliko prodavac ima pozitivnih ocena i koliko ga kupci hvale = kupiš!
Kad....
Ono....
Međutim....
http://www.limundo.com/Clan/nebula_/Negativne
I svi pošteni



Ovog ne smatram ozbiljnim prodavcem
Naravno treba proveriti ocene,ali i sta je prodavao. Ovaj nema skuplju markicu ili casopis od 20 din
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
178-223-13-85.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?04.03.2013. u 09:00 - pre 135 meseci
Ma, nije problem što taj nema ništa skuplje od 30 dinara među pozitivnim ocenama: već što po 30-40-tak aukcija JEDNU ZA DRUGOM mu pobeđuje isti nalog!!! I TAKO NEPREKIDNO!!!

A negativne su još čudnije: od strane 8 do strane 42 negativnih ocena - sve negativne daje nalog "priest", koji je prodavac?????????? u dva dana je nebula kupio od priest-a 680 predmeta, i dobio negativnu za sve???
=====

Nemoj da mi samo neko kaže da se ovo provuklo Klimundu ispod radara? 10000 aukcija ispod radara??? Pa dali su mu TOP značku!!!
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

mraz

Član broj: 11294
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.rs.



+38 Profil

icon Re: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?04.03.2013. u 17:29 - pre 135 meseci
Izgleda da vracaju pare samo treba da podneses zahtev ovo sam danas dobio
On 22.2.2013 7:35, Ranko Djordjevic wrote:

Ako je vec tako zamolio bih vas sledece: a to je da sva finansijska sredstva ma kolika bila koja su ostala na racunu mog naloga uplatite na racun koji imate u mojim podacima,takodje zahtevam da izbrisete sve moje podatke iz internet sistema jer kad se otkuca serbiantemplar limundo na google oni se pojave licitacije koje su prosle i slicno jer ako sam suspendovan bez mogucnosti reaktivacije vi nemate pravo vise da drzite javno i transparentno moj nalog i moje podatke. Nadam se da smo se razumeli ne izazivam vas ne izazivajte me sto bi rekle kolege nemci deutlich.



From: Spajalica - Limundo
Date: 27.2.2013 11:28:39
To: Ranko Djordjevic
Subject: Re: Suspenzija naloga

Postovani,

kako bismo vam isplatili novac sa vaseg Limundo racuna
potrebno je da nam dostavite vase ime, prezime i broj tekuceg racuna.

Nakon isplate novca mozemo obrisati vase podatke sa Limunda.

Hvala na razumevanju.


On 02/27/2013 01:43 PM, Ranko Djordjevic wrote:

Djordjevic Ranko
broj racuna

160-5400100894323-44
Banca Intesa


From: Spajalica - Limundo
Date: 03/04/13 13:57:59
To: Ranko Djordjevic
Subject: Re: Suspenzija naloga


Postovani,

hvala na odgovoru.

Vas zahtev za isplatu je prosledjen
kolegama iz sektora Finansija.

Srdacan pozdrav,
Jovana Đ.
Limundo tim


APELUJEM NA SVE KOLEGE KOJE SU NA ISTI NACIN MALTRETIRANE NEDOKAZANOM SUSPENZIJOM DA
PODNESU ISTI ZAHTEV ZA ISPLATU JER TO JE VAS NOVAC KOJI NISTE POTROSILI NA PROVIZIJU LIMUNDU
I ONI SU DUZNI DA VAM GA VRATE.


Izvinjavam se javno adminu zbog malog krsenja pravila ali ovo je opsta stvar u interesu vecine a drugi nacin da obavestim ljude nemam nadam se da mi nece zameriti blic suspenzijom javnog pisanja. Hvala unapred i pozdrav.

[Ovu poruku je menjao mraz dana 04.03.2013. u 18:40 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mraz dana 04.03.2013. u 18:46 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mraz dana 04.03.2013. u 19:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Saradnja limunda sa prevarantima(slucaj dacili89)?

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 74722 | Odgovora: 309 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.