Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom

[es] :: Windows mreže :: Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom

[ Pregleda: 1571 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CodeZero

Član broj: 88146
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom14.02.2013. u 01:36 - pre 135 meseci
U racunaru koji koristim nalazi se Win WP SP3 sa dve kartice WLAN i LAN karticom. Ukljucen mi je ICS tako da sa WLAN kartice koristim net i ujedno ga prosledjujem na LAN karticu. Ta LAN kartica mi je ukljucena u Belkin router tako da router dalje salje signal preko WiFI-ja. Preoblem mi je u tome da mi net cesto "puca" na WLAN kartici kada je sve postavljeno kao sto gore pise ali kada uradim "disable" za LAN sve normalno radi tj. net ne puca na WLAN. Da li neko moze da mi da neki predlog ili eventualno neko resenje sta mogu da probam da uradim da se to ne desava?


Hvala unapred,
Milos
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
92.244.141.*



+638 Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom14.02.2013. u 22:34 - pre 135 meseci
Uf, imas ICS pa na ruter u WAN? Bolje stavi neki AP, ili ukljuci u obican eth port u taj Belkin.
 
Odgovor na temu

CodeZero

Član broj: 88146
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom14.02.2013. u 23:46 - pre 135 meseci
Moze lock stigao mi je TotalNET danas tako da su svi moji problemi reseni :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Potrebna mi je pomoc oko malo cudnog problema sa mrezom

[ Pregleda: 1571 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.