Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma

[ Pregleda: 4356 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

minner
Milan Petrovic
Srbija

Član broj: 23544
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma13.06.2005. u 07:43 - pre 229 meseci
Racunarska mreza organa lokalne samouprave i analizu oko mogucnosti koriscenja
FR mreze Telekoma za ove potrebe.
Glasi tema diplomskog koji sam upravo dobio. Mislim da bih se sa ovim prvim delom snasao, ali ovaj drugi sa FR mrezom mi nije bas najjasniji.
Pomoc bi dobro dosla u smernicama za rad, sta bi trebalo sve u okviru ove teme uraditi i koji deo malo detaljnije...
 
Odgovor na temu

minner
Milan Petrovic
Srbija

Član broj: 23544
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma25.08.2005. u 06:49 - pre 226 meseci
Mozda malo da preformulisem pitanje. Poceo sam sa radom dosta razne literature sam sakupio na net-u.
Otprilike ovako sam zamislio svoj rad.
-Kratak uvod o mrezama i potrebu za umrezavanjem, odnosno koje su prednosti mreze
-usvojiti tip mreze
-uraditi projekat mreze po prostorijama i spratovima, habovi switcevi krimpovanje...
-malo opistai aplikacije na kojima se radi
-onda na red dolazi FR gde cu pomoc potraziti u telekomu

Verovatno mi je potreban i server, (zbog FR - inace aplikacije koje se kod nas koriste za sada nemaju potrebu cak ni za umrezavanjem) molio bih nekoga ako moze bar malo da mi pomogne??!
HVALA!
 
Odgovor na temu

minner
Milan Petrovic
Srbija

Član broj: 23544
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma07.10.2005. u 22:04 - pre 225 meseci
Danas sam uspesno odbranio diplomski rad na gore vec pomenutu temu.
Spreman sam da celokupan sadzaj svog diplomskog rada podelim sa svima onima koje ce imati slicne muke.

Yahvaljujem se svima koji ste mi pomogli u izradi rada????!!!!

http://www.osecina.co.yu/dipl.rar

[Ovu poruku je menjao minner dana 07.10.2005. u 23:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Racunarska mreza organa lokalne samouprave sa FR mrezom telekoma

[ Pregleda: 4356 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.