Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prelazak sa FIksnog Telefona na neki Box paket Telekoma?

[es] :: Fiksna telefonija :: Prelazak sa FIksnog Telefona na neki Box paket Telekoma?

[ Pregleda: 3002 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Forger

Član broj: 127847
Poruke: 35
*.ptt.rs.



Profil

icon Prelazak sa FIksnog Telefona na neki Box paket Telekoma?27.01.2013. u 15:34 - pre 135 meseci
Vidim da moze da bude dosta jeftinije od postojeceg fiksnog telefona i PTT Net-a koji nije bas jeftin (1600din za 3mb Kab.net) a npr u Box paketima se dobija: fiksni telefonski priključak,neograničen pristup Internetu brzine protoka do 6144/1024 Kb/,mobilnu postpaid tarifu.................. tenutno mi je cena za Kab.net 1600din za Kablovsku tel. 900din i za fiksni mi je oko 1500din.... kazu da je protok ok i za igranje Multiplayer igara itd...dobar ping , upload itd....? http://www.mts.telekom.rs/index.php/Sta-sve-box-sadrzi.html
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Prelazak sa FIksnog Telefona na neki Box paket Telekoma?27.01.2013. u 20:08 - pre 135 meseci
Kakav fiksni 1500? Ili si mislio 500 ili imaš dodatne troškove koji će da ostanu. Ako nemaš ugovor koji te vezuje za KDS, onda je Box verovatno dobro rešenje. Za oko 3k para ćeš da dobiješ 6/1 internet, plaćenu pretplatu za fiksni, postpejd sa solidnim brojem minuta i ostalog i IPTV. Televiziju ćeš moći da gledaš samo na jednom televizoru (može i više uz neki razdelnik ali samo jedan program) ili eventualno na još jednom uz doplatu. Ostaje da sam napraviš računicu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Prelazak sa FIksnog Telefona na neki Box paket Telekoma?

[ Pregleda: 3002 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.