Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung tv cz-28v53n

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung tv cz-28v53n

[ Pregleda: 1560 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marq79
Nis

Član broj: 310702
Poruke: 2
*.elfak.ni.ac.rs.



Profil

icon Samsung tv cz-28v53n07.01.2013. u 12:28 - pre 137 meseci
model je naveden u naslovu...kupljen je nov i nikada nije otvaran...u poslednje vreme kada se upali na vrh ekrana se poijave 5-6 linijica jasno vidljivih..jedna je zelena..druga plava,crvena...pojavi se slika pa se ugasi i tako dva-tri puta i onda dodje slika i sve je ok...bela boja je dosta izrazajnija....sta je posredi? hvala

ps..te linijice se posle pojavljivanje slike na ekranu gube jdna po jedna..samo ostaje dosta izrazajnija bela boja...
 
Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
Poruke: 2026
*.crnagora.net.



+115 Profil

icon Re: Samsung tv cz-28v53n07.01.2013. u 15:20 - pre 137 meseci
Linije koje se javljaju u vrhu ekrana su sitnica u odnosu na ovaj drugi kvar gdje se slika pojavi pa nestane i opet pojavi i tako par puta.
Prvi kvar je neispravnost u stepenu za vertikalno skretanje dok je kod drugog kvara najvjerovatnije u pitanju ekran. To su prvi simptomi kad ekran pocinje da slabi.
Moj predlog je da ponesete aparat u neki od servisa i ako serviser ustanovi da se isplati popravka, onda ce pored lose boje otkloniti i ove linije u vrhu ekrana.
 
Odgovor na temu

Marq79
Nis

Član broj: 310702
Poruke: 2
*.elfak.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Samsung tv cz-28v53n07.01.2013. u 19:12 - pre 137 meseci
Citat:
alexa_pg: Linije koje se javljaju u vrhu ekrana su sitnica u odnosu na ovaj drugi kvar gdje se slika pojavi pa nestane i opet pojavi i tako par puta.
Prvi kvar je neispravnost u stepenu za vertikalno skretanje dok je kod drugog kvara najvjerovatnije u pitanju ekran. To su prvi simptomi kad ekran pocinje da slabi.
Moj predlog je da ponesete aparat u neki od servisa i ako serviser ustanovi da se isplati popravka, onda ce pored lose boje otkloniti i ove linije u vrhu ekrana.
Citat:
alexa_pg: Linije koje se javljaju u vrhu ekrana su sitnica u odnosu na ovaj drugi kvar gdje se slika pojavi pa nestane i opet pojavi i tako par puta.
Prvi kvar je neispravnost u stepenu za vertikalno skretanje dok je kod drugog kvara najvjerovatnije u pitanju ekran. To su prvi simptomi kad ekran pocinje da slabi.
Moj predlog je da ponesete aparat u neki od servisa i ako serviser ustanovi da se isplati popravka, onda ce pored lose boje otkloniti i ove linije u vrhu ekrana.


tako sam i mislio,samo se ponadah da nije ekran vec nesto bezazleno za opravku....
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung tv cz-28v53n

[ Pregleda: 1560 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.