Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja

[es] :: Access :: Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja

[ Pregleda: 1011 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

steve87
Beograd

Član broj: 154630
Poruke: 36
*.cpe.vektor.net.



+9 Profil

icon Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja26.12.2012. u 02:51 - pre 137 meseci
Zasto kada pozovem query preko vba preko koda

If Me.RedniBrPK1KEPU = 0 Then

DoCmd.OpenQuery ("QDodajKEPUizmena")

Forms!frmPrimljeniRacuniIzmena.Requery
Forms!frmPrimljeniRacuniIzmena.Refresh

End If

ne uradi mi izmenu. Ali kada otvorim query rucno iz sidepanela on mi uradi kako treba. Zasto mi se ovo desava da li neko moze da mi pomogne
 
Odgovor na temu

Getsbi

Moderator
Član broj: 124608
Poruke: 2831



+45 Profil

icon Re: Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja26.12.2012. u 06:41 - pre 137 meseci
Vezano za ovu temu i prethodnu koju si postavio http://www.elitesecurity.org/t...DATE-ako-postoji-ako-ne-INSERT. Po ko zna koji put ću reći. Molim vas sve koji postavljate pitanja da se potrudite i postavite primer sa tačnim naznakama šta želite da postignete. Ima članova foruma koji bi mogli da pomognu ali nemaju vremena da istražuju praveći primer. Siguran sam da će i u ovom slučaju biti tako.

Pokušaću da odgovorim na gornje pitanje. Ako je je query UPDATE tipa, u čega ne sumnjam, onda problem može da bude i u uslovu. Uz primer će se sigurno naći neko pd članova ko će ti pomoći.
 
Odgovor na temu

steve87
Beograd

Član broj: 154630
Poruke: 36
*.cpe.vektor.net.



+9 Profil

icon Re: Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja26.12.2012. u 20:57 - pre 137 meseci
Izvinite zbog suvisnih postova. Samo sam nalazio duga resenja i opet nailazio na nove probleme. Uspeo sam da se snadjem. Razlog je bio redosled funkcija u vba kodu kada se klikne dugme. Samo sam trebao da stavim ovu if unkciju na pocetku koda da se kada se klikne ona prva izvrsi. Hvala puno u svakom slucaju :))
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Cudno ponasanje pri pokretanju query-ja

[ Pregleda: 1011 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.