Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto mi je obrisan post?

[es] :: Predlozi i pitanja :: Zasto mi je obrisan post?
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 2718 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 14:58 - pre 137 meseci
Sa komentarom od N. Milanovica -

@Vilil1:

SVAKI post koji sadrži makar jednu reč koja ili nije primerena, ili je namerni offtopic, ili je siledžijska prema nekome/nečemu, će biti obrisan on-sight.

Ovaj forum i njegovi članovi, a naročito moderatori, ničim nisu zaslužili da trpe toliki tvoj teror.

Post u temi o Nikoli Tesli -
http://www.elitemadzone.org/t453561-Tesla-realna-biografija

Ovo je sadrzaj originalne poruke:
--cut here--
Citat:
Minnie9: Kako je rekao autor teksta koji sam gore pomenula, \"Tesla je izabrao da ne bude veliki Srbin, nego da bude veliki uprkos svom lošem poreklu.\"

Pa kad vec par puta pominjes taj tekst, a i citiras deo, daj napisi zasto je Teslino poreklo \"lose\"?

\"Nikolin otac, sveštenik Srpske pravoslavne crkve,[3] bio je nadareni pisac i poeta koji je posedovao bogatu biblioteku u kojoj je i Nikola provodio svoje detinjstvo čitajući i učeći strane jezike. Po jednom verovanju, Tesle vode poreklo od Draganića iz Banjana. Po navodima Jovana Dučića, Tesle su poreklom iz Stare Hercegovine, od plemena (Oputni) Rudinjani iz sela Pilatovaca u današnjoj nikšićkoj opštini.[4] Međutim, o Teslinom poreklu postoji i verzija da su od Komnenovića iz Banjana u Staroj Hercegovini. Po legendi koja se zadržala u Banjanima, Komnenovići su zidali crkvu prilikom čega su se posvađali sa majstorima usled čega je došlo do krvavih obračuna. Kao rezultat toga, deo Komnenovića se preselio sa Tupana u drugi kraj Banjana zbog čega su ih prozvali Čivije (ekseri) koji i danas žive u Banjanima, dok se drugi deo odselio u Liku koji je prozvan Tesla po istoimenom tesarskom oruđu.

Nikolina majka bila je vredna žena s mnogo talenata. Bila je vrlo kreativna i svojim izumima olakšavala je život na selu. Smatra se da je Nikola Tesla upravo od majke nasledio sklonost ka istraživačkom radu\"

http://sr.wikipedia.org/sr/Nikola_Tesla


Sta je to \"lose\" u njegovom poreklu? Kakvo bi necije poreklo trebalo biti, da ga ti ne bi okarakterisala kao \"lose\"?
--cut here--

Dodatni razlog brisanja koji je moderator naveo:
Off topic.

Sta je ovde "neprimereno" i sta je off topic?
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:10 - pre 137 meseci
Ko je obrisao poruku? Pise u mail-u koji ti je stigao.
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:12 - pre 137 meseci
Uh, zna se ko - N. Milanovic. ;)
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:18 - pre 137 meseci
Nebojsa, jesi li ti obrisao poruku?
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:20 - pre 137 meseci
Sta je u ovom obrisanom postu "protiv pravilnika"?

Ovo je sadrzaj originalne poruke:
--cut here--
Citat:
Minnie9: Da si tekst bar pogledao video bi da se ne misli se bukvalno na poreklo nego na sredinu u kojoj je odrastao, iz koje je pobegao i u koju se nije vratio.

Vidi, pazljivo sam procitao tekst, tako da ne moras da ga \"prevodis\". A i nisam pitao autora teksta, vec TEBE, posto se pozivas na citat, zasto je njegovo poreklo \"lose\"? Ne znas da odgovoris!? Dobro, tvoje pravo.

Evo, sad te pitam, posto ne znas sta je \"lose\" u poreklu...da li TI znas kakva je to bila sredina u kojoj je odrastao Tesla? Sta je to bilo toliko \"lose\" u toj sredini?

Ukoliko odlucis da nesto napises, nemoj samo da bacas nekakve floskule, nego iznesi cinjenice. Sta je to bilo toliko \"lose\" u toj sredini?

Citat:
Vasastajić: Jako je teško ovakve teme sačuvati od zavlačenja u mračne dubine nabujalih nacionalnih kompleksa...


@Vasilije, ovaj deo sasvim dovoljno govori o tebi i cilju tvojih postova. Da ti imalo zelis da vodis neku diskusiju (ne samo u ovoj temi), makar malo bi se potrudio da budes objektivan. Iz tebe toliko isijava nekakav antisrpski stav, koji pokusavas da sakrijes raznim citatima, da je svaka diskusija sa tobom gubljenje vremena. A i dobri su ti fazoni kada pocnes da kritikujes srpski nacionalizam. To je ono \'drz\'te lopova\". Napadaj druge dok provlacis svoju pricu. Nije lose, mada je provaljena fora. Dobro, kod nekih nezrelih klinaca i pali. :)

Iskreno, cudi me da neko ko ima toliko godina kao ti (ukoliko je istina da imas preko 50.), pise kao da je naprzeni klinac koji ulazi u politicke vode.

I...da nisi ti u stvari ova Minnie9? Ili je to neki tvoj pulen? Nadjoste se, a? ;)
--cut here--

Dodatni razlog brisanja koji je moderator naveo:
Protiv pravilnika.

Hvala na razumevanju.

Moderator elitesecurity.org-a, Nebojsa Milanovic
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8357
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:24 - pre 137 meseci
Jesam, sredio sam celu temu od đubreta, offtopica, siledžijskih nastupa i slično.

Ako mu se ta poruka uklapa u temu, slobodno mu je vrati, ali najbolje da o tome o odluči moderator foruma.

I ubuduće predlažem da moderator, da li je to profesor Kovačević ili ko god već bude, odlučnije sređuje temu i da ne dozvoli da je Vilil1 u njegovom stilu upropasti, pa da traži da se prebacuje/skoro cela briše/i slično.

Nema razloga da Vilil1 ili bilo koji drugi siledžija (ali nijedan nije kao on), bilo rastura teme na ES-u, bilo preti opskurnim "prijavama" i slično.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:25 - pre 137 meseci
OK, u tom slucaju me zanima na koji nacin si to uradio s obzirom da nisi moderator na tom forumu.
Takodje i zasto (s obzirom na isti razlog).
 
+2

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:26 - pre 137 meseci
Diskusija se dalje nastavila i @Minnie9 mi je odgovorila, a Milanovic je to, kao i moj odgovor obrisao -

Ovo je sadrzaj originalne poruke:
--cut here--
Citat:
Minnie9: Poreklo u smislu genetike je perfektno. Sredina I okruzenje – jad I cemer. Bas kao sto je I danas.

Fino, znaci ona tvoja citirana recenica o njegovom \"losem\" poreklu nije tacna. Ajmo sada o sredini i okruzenju. Zasto je \"jad i cemer\"? Jedno malo seoce u zabacenom delu ogromnog carstva, u kome dan danas nema vise od 500. zitelja, u ono vreme mnogo siromasnije nego danas, je izbacilo jednog genija. Mnogo je takvih sela bilo u tom carstvu ali eto, ova sredina, \"jadna i cemerna\", izrodi jednog takvog coveka. Kako je to moguce?

Citat:
Minnie9:
Mene ovo “naprzeni klinac koji ulazi u politicke vode” vise asocira na mlade rodoljube koji pale ambasade I kradu patike za Kosovo nego na srbomrzitelje. Valjda s godinama I iskustvom uvidis da ne mozes verovati bas svemu sto saznas sa televizjie, iz novina, a bogami ni u skoli, od roditelja, iz knjiga… Valjda osetis neki bes kad shvatis da te upravo oni kojima placas da brane tvoja prava tetiraju kao obicnu ovcu. I u stanju su zloupotrebiti sta god im padne na pamet (pa I Teslu) ne bi li te zadrzali na nivou stada. Tako da, ako imas manje od 25, oprosticemo ti za ovakvo pisanje :)

Ovo nema bas nikakve veze sa temom. Pretpostavljam da si u Vasinom fazonu, al\' makar za pocetak odustani od toga, da vidimo da l\' mozemo neku ozbiljnu pricu da provucemo. Ako neces, nije problem, znas kako se kaze, \"Prema svecu i tropar\".
--cut here--

Dodatni razlog brisanja koji je moderator naveo:
Sređivanje teme.

Hvala na razumevanju.

Moderator elitesecurity.org-a, Nebojsa Milanovic

Kakvo je to "sredjivanje teme", ako je tema - Tesla, realna biografija? Zar ne sme da se pise o rodnom mestu N. Tesle?
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:27 - pre 137 meseci
Ok, vilil1, shvatili smo, strpljenja malo, molim te.
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:31 - pre 137 meseci
U redu.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8357
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:35 - pre 137 meseci
Shadowed, razlog si video i sam i ne pada mi na pamet da ga pominjem ovde, a ako želiš detaljnije možemo na PP.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:43 - pre 137 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic: Shadowed, razlog si video i sam i ne pada mi na pamet da ga pominjem ovde, a ako želiš detaljnije možemo na PP.

Ovde ili na PP, meni je sve jedno, ali bih hteo odgovor jer se neke stvari nikako ne uklapaju.
 
+1

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:47 - pre 137 meseci
@Shadowed

Izvini, ali moram i ovo...pogledaj temu u kojoj mi je brisao postove, oba posta iznad njegovog, postovi @Vasastajić-a i @Minnie9, veze nemaju sa N. Teslom, vec navode na sasvim drugu stranu. Te postove je Milanovic ostavio, a moje obrisao. Pa valjda su ti postovi Off topic!?

Moje pitanje...Da li na forumu ponovo pocinje da prevladava nekakva pljuvacina po svemu sto je srpsko, pa se recimo takvi postovi tolerisu i ostavljaju iako nisu vezani za samu temu, a ako se neko usudi da odgovori, bude nazivan "siledzijom" i sl.? Ako je tako, menjajte pravilnik.
 
0

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 15:56 - pre 137 meseci
Citat:
Shadowed:
OK, u tom slucaju me zanima na koji nacin si to uradio s obzirom da nisi moderator na tom forumu.


de sad ti pogledaj clanove tima http://www.elitesecurity.org/o/elitesecurity/tim ko je desno od flajlorda i koji mu cin pise?
 
+1

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
2001:8c8:0:130:.*



+1365 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 16:02 - pre 137 meseci
Milanovic je vaskrsao kao SM vise puta od Isusa... :)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Zasto mi je obrisan post?21.12.2012. u 16:06 - pre 137 meseci
Ignorisite tu listu.
Zalbe primljene k' znanju, razresicemo situaciju pa cu napisati ovde rezultat, posto su svi navalili sa flame-om, privremeno zakljucavam temu.
 
0

[es] :: Predlozi i pitanja :: Zasto mi je obrisan post?
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 2718 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.