Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Open Source rešenje za web shop? Razmena mišljenja i iskustava na temu...

[es] :: E-Kupovina :: Open Source rešenje za web shop? Razmena mišljenja i iskustava na temu...

[ Pregleda: 1407 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dolke022
Dean Dolic
Inđija - Novi Sad

Član broj: 80485
Poruke: 96
93.87.8.*

Sajt: www.3dcrystal3d.com


+1 Profil

icon Open Source rešenje za web shop? Razmena mišljenja i iskustava na temu...25.10.2012. u 15:42 - pre 139 meseci
Pozdrav,

Prilikom pretrage foruma pronašao sam samo jednu temu na kojoj se diskutovalo o open source web shop aplikacijama, a kako je ista stara već skoro 4 god. odlučio sam da pokrenem novu.

Temu pokrećem, jasno, jer i sam imam u planu pokretanje webshop-a koji će biti orijentisan na srpsko tržište. Na web shop-u će se prodavati rezervni delovi za belu tehniku i kućne uređaje a postojaće i čitava paleta delova koji su veoma retki i koji se teško nabavljaju u Srbiji. Naravno sam shop će biti deo mnogo većeg portala koji se ovim bavi. Jedan dobar deo već postoji ali ne bih da iznosim link zbog zloupotrebe reklamiranja.


Trenutno imamo dilemu, a tiče se izbora web shop aplikacije. Open source rešenja su postala veoma popularna i donose brojne prednosti a jedna od najvećih je što su besplatna. Mi smo se odlučili da naš sajt kao i prateći web shop pokreću ovakve aplikacije.

Da li imate iskustva sa nekom od aplikcija poput VirtueMart-a, ZenCart-a, Presta Shop-a ili neke pak četvrte? Nama je ova poslednja veoma zapala za oko... šta vi kažete?

Hvala unapred.
TheTruthIsOutThere
Nije meni krivo sto kradu moje ideje, vec ih zalim sto nemaju svoje!!! N.T.
There is appx 6.877.912.425 people in the WORLD, but sometimes all you need is
ONE - OTH

www.3dcrystal3d.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Open Source rešenje za web shop? Razmena mišljenja i iskustava na temu...

[ Pregleda: 1407 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.