Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)

[es] :: Windows aplikacije :: Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)05.10.2012. u 04:37 - pre 139 meseci
Nadam se da nisam promasio forum.

Ljudi, zanima me kako mogu da primam/saljem pozive preko PC uz pomoc mobilnog uredjaja.

Dakle preko USB kabla povezem telefon sa PC. I kada me neko pozove hteo bih da mogu da se javim preko kompjutera. Znam da postoje neki programi preko bluetooth-a, ali ja nemam bt.
Ne zelim Skype da koristim, a mislim da sa PC Suitom to nije izvodljivo. Mogu da citam sms poruke i saljem sa PC preko PC suita, ali ne i da primam/saljem pozive. A i taj PC Suit mi nekako jako glomazan, al` nemam neki izbor.


Zna li neko neki program za tako nesto? (ne znam zasto, imam neki osecaj da necu dobiti pravi odgovor :D)

Hvala u svakom slucaju...
 
Odgovor na temu

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon Re: Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)05.10.2012. u 09:03 - pre 139 meseci
Jbg, nisam od onih koji mogu da cekaju na odgovor i po mesec dana. Kupicu BT za nekih 4 evra i resen problem.
Moderatori mogu da obrisu temu ako zele, ne vidim da ce nekom biti od koristi...
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)05.10.2012. u 09:08 - pre 139 meseci
http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/

Citat:
10. Ne budite nestrpljivi

Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više od deset (10) dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.


A ti si temu postavio: 05.10.2012. u 05:37 - pre 4h 31min!
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon Re: Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)06.10.2012. u 13:03 - pre 139 meseci
Ako vec ne znas odgovor, ne moras da izigravas "komunalnog moderatora" ovde.

Kupio Bluetooth, ali nisam uspeo da pronadjem nijedan program sa kojim bih mogao da primam pozive na PC sa moje nokie S40. A znam da je izvodljivo, samo treba naci software... ;(

Nebitno, pozz...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Povezivanje mobilnog preko PC sa USB...ali... ;)

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.