Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows xp sp3 ne prepoznaje usb-ove.

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Windows xp sp3 ne prepoznaje usb-ove.

[ Pregleda: 1646 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

makic2
maja dokic

Član broj: 307407
Poruke: 1
82.114.85.*



Profil

icon Windows xp sp3 ne prepoznaje usb-ove.03.10.2012. u 03:32 - pre 140 meseci

Instalirala sam xp sp3 i ne znam kako da objasnim sem da se gube usb konekcije, u donjem desnom uglu mi izbacuje POWER SURGE ON HUB PORT, i tu od prijavljuje da dva usb-a ne prepoznaje, a kada odem i device menager pokazuje da svi usb-ovi rade, isti problem je bio i na predhodnoj windows 7, i sad na xp, prepozna usb misa i tastaturu a kad ukljucim stampac nekad hoce a nekad nece da prepozna i odstampa? Ne znam da li je softverski ili hardverski problem? Znam da se cudno ponasaju cas jedan radi cas drugi, molim ako neko zna neko resenje nek pomogne??? Maticna je foxconn 945g7ad, i svi drajveri za nju su instalirani u biosu je namesteno da svi usb-ovi rade. Hvala unapred na odgovorima!

 
Odgovor na temu

cunji
vladimir
tonac privatno
svoja
vranje

Član broj: 308398
Poruke: 2
178.79.13.*



Profil

icon Re: Windows xp sp3 ne prepoznaje usb-ove.03.11.2012. u 13:10 - pre 139 meseci
na dva racunara sam imao takav problem, na jenom su prednji usb bili pogresno povezani na pinovima a na drugom integrisani usb portovi su crkli, tj otiso south bridge i contoler usb i u jendomi u drugom slucaju mise tako ispoljavalo
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Windows xp sp3 ne prepoznaje usb-ove.

[ Pregleda: 1646 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.