Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?

[es] :: Storage :: kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luaay

Član broj: 64504
Poruke: 1218



+37 Profil

icon kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?25.04.2008. u 06:14 - pre 194 meseci
narucio sam preko ebaya usb thumbdrive od 8gb za veoma jeftino.evo stigao je danas sve kao podmazano.iako ga windows prepoznaje normalno da radi i da je kapacitet 8 gb ipak sam i dalje skeptican.dakle kako proveriti da li je zaista 8gb?probao sam prebaciti folder sa filmovima i muzikom od 6 gb ali to bi uzelo forever.(2 sata minimum)
da li ima neki brzi nacin testiranja ove kartice?cuo sam da je moguce da cak i kad windows prepoznaje 8gb u stvari maksimum primi 4.
NISAM TROLL!
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?25.04.2008. u 10:10 - pre 194 meseci
To ti je normalno vrijeme prebacivanja na usb memoriju,to je jos dobro kad imas
jedan veliki fajl. Probaj prebaciti par gb slika pa ces se onda tek nacekati.
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?25.04.2008. u 10:23 - pre 194 meseci
Možda je normalno kod nekih sporih fleševa. Sad sam probao i 500MB je prebačeno na fleš za jedan minut što znači da bi se tih 6GB kopiralo recimo 12 minuta. Kod manjih fleš memorija nije bilo toliko važno da budu brze ali kada je u pitanju 8GB, onda mnogo znači. Ja baš planiram da pazarim neku od 8 ili bar od 4 ali ću prethodno da proverim koliko su brze.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
91.150.70.*



+11 Profil

icon Re: kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?25.04.2008. u 10:29 - pre 194 meseci
Tesko ce prebaciti jedan veliki fajl posto su formatirani u fat. Prekopiraj vise arhiva dok se ne popuni kapacitet pa ga iskljuci. Zatim probaj da extrahujes ili testiras te arhive. Imam neke koji koruptuju fajlove po iskljucenju ili imaju bad sectore. Brzina bi trebala da bude solidna na usb 2.0 ali sam vidjao fleseve koji se posle prekopiranih par stotina mb ekstremno uspore.
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: kako brzo testirati usb flesh thumdrive karticu?

[ Pregleda: 1947 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.