Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prazni Blu-ray diskovi

[es] :: Storage :: prazni Blu-ray diskovi

[ Pregleda: 2500 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

piksifort
Beograd

Član broj: 202653
Poruke: 31
*.static.sbb.rs.



+1 Profil

icon prazni Blu-ray diskovi18.09.2012. u 23:48 - pre 140 meseci
Gde kupujete prazne Blu-ray diskove ? Kakva su iskustva sa proizvodjacaima tj ima li nekih diskova kojih treba da se klonim? Sta je trenutno best-buy (odnos cena-kvalitet) ?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: prazni Blu-ray diskovi19.09.2012. u 08:45 - pre 140 meseci
Zar je ponuda tako široka pa može i da se bira? Ne verujem da ima mnogo onih koji koriste blurej diskove (mislim na kućno snimanje) pa nisam siguran da će da bude mnogo odgovora a mislim da tamo gde ja uzimam ostale diskove postoji samo jedan tip. Nije valjda da su se pojavili i nonejm i razni sumnjivi?
U svakom slučaju, ako uspeš da ih proceniš i makar ličnim iskustvom saznaš da neki ne valjaju, napiši da se zna kada to postane popularnije.
 
Odgovor na temu

piksifort
Beograd

Član broj: 202653
Poruke: 31
*.static.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: prazni Blu-ray diskovi19.09.2012. u 11:40 - pre 140 meseci
Ovo malo sto sam gledao, mogu da se nadju verbatim,Kodak, xwave, omega, transcend, traxdata, ridata itd. Od 120 din pa navise (4x 25gb) ali ni jedan nisam probao jer sam juce uzeo rezac pa reko da vidim ima li neko iskustva sa pomenutim.
 
Odgovor na temu

Zivija
Futog

Član broj: 16277
Poruke: 259
*.panline.net.



Profil

icon Re: prazni Blu-ray diskovi19.09.2012. u 18:21 - pre 140 meseci
Po mom dvoipogodisnjem iskustvu, mogu da preporucim Verbatim. Svi diskovi su narezani bez problema. Probao sam i Maxell i Mediarange. Maxell je isto OK, ali je cenovno bio isti sa Verbatimom, a losiji (Ritek MID). Mediarange je jeftin (Philips MID), ali prosecno su mi 3 od 10 u pakovanju su "pucali", i to uglavnom pri kraju diska. Tako da je moja preporuka bez dileme Verbatim (i obican, i LTH) iako je skuplji.
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: prazni Blu-ray diskovi

[ Pregleda: 2500 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.