Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Boraviste u Hrvatskoj(u cilju dobijanja vozacke dozvole)

[es] :: Vodič za emigraciju :: Boraviste u Hrvatskoj(u cilju dobijanja vozacke dozvole)

[ Pregleda: 3027 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

krahi

Član broj: 183843
Poruke: 35
*.dynamic.sbb.rs.



+34 Profil

icon Boraviste u Hrvatskoj(u cilju dobijanja vozacke dozvole)07.09.2012. u 18:11 - pre 141 meseci
Zanima me kako najbrze i najbezbolnije da zamenim nasu vozacku dozvolu za hrvatsku.Dakle imam nasu vozacku dozvolu b,c,e kategorije.Posto sam dobio pre neki dan Madjarsko drzavljanstvo,planiram skoriji odlazak u neku zemlju EU,radi posla(po mogucstvu kao vozac).Nasa dozvola vazi samo 6 do 12 meseci,posle cega se mora polagati ponovo voznja i testov(pitanje je dal bi me neko zaposlio sa madjarskim papirima i nasom dozvolom).Posto zamena nase dozvole za madjarsku nije opcija(dosta lose znanje jezika mi je problem)palo mi je napamet da Hrvatska ulazi u evropsku uniju sledece godine te da se od sledece godine vozacke u EU standardizuju,te nebi bilo lose zapatiti hrv. dozvolu.

Dakle,kako najlakse dobiti boraviste u Hrv(da li je to uopste potrebno za zamenu nase dozvole)?
Dali da se predstavljam tamo kao srpski ili kao madjarski drzavljanin(koja je brza opcija)?
Kolko treba da boravim u Hrv da bio imao pravo na zamenu nase za njihovu dozvolu?
Da li po prijavi boravista u Hrv moram tamo biti ili mogu biti i van drzave.

POWA
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Boraviste u Hrvatskoj(u cilju dobijanja vozacke dozvole)

[ Pregleda: 3027 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.