Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[BCB] - Integrated Translation Environment

[es] :: C/C++ programiranje :: [BCB] - Integrated Translation Environment

[ Pregleda: 1557 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

itf
Zagreb

Član broj: 59794
Poruke: 993
*.guardster.com.



+9 Profil

icon [BCB] - Integrated Translation Environment05.09.2012. u 12:29 - pre 141 meseci
Napravim aplikaciju a zatim i njene resource dll-ove u kojima su prijevodi za druge jezike. Kada promjenim jezik aplikacije u IDE-u onda je to ok, no izvan IDE-a jezik je uvijek onaj originalni (početni) te ne pomaže niti promjena regional settingsa. Resource dll-ovi su u istom folderu kao i sama aplikacija. Kako napraviti deploy tih resource dll-ova da aplikacija na osnovu regional settings postavki sama odabere pravi prijevod? Eventualno ako itko zna kako dinamički mijenjati jezik? Našao sam neke upute na netu no nepotpune...
 
Odgovor na temu

kiklop74
Darko Miletić
Buenos Aires

Član broj: 78422
Poruke: 569
*.mrse.com.ar.

Sajt: ar.linkedin.com/pub/darko..


+13 Profil

icon Re: [BCB] - Integrated Translation Environment16.09.2012. u 20:05 - pre 140 meseci
Da li ovo pomaze?

Deploy ITE apps
Tko leti vrijedi
 
Odgovor na temu

itf
Zagreb

Član broj: 59794
Poruke: 993
*.adsl.net.t-com.hr.



+9 Profil

icon Re: [BCB] - Integrated Translation Environment17.09.2012. u 19:39 - pre 140 meseci
Našao sam to već prije postavljanja teme ovdje ali nažalost u praksi ne funkcionira. Bez obzira na promjenu regional settingsa i tipkovnice uvijek prikaže defaultni jezik (svi resource dll-ovi su u istoj mapi kao i aplikacija).

No uspio sam napraviti dinamičku promjenu jezika (tokom rada aplikacije).
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: [BCB] - Integrated Translation Environment

[ Pregleda: 1557 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.