Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?

[es] :: Digitalna Televizija :: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?

[ Pregleda: 3094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Andalus

Član broj: 80070
Poruke: 255
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?19.08.2012. u 23:35 - pre 142 meseci
Pozdrav!

Da li moze nekako da se snimi nesto sa iptv putem dvd rekordera, video rekordera ili pc-ja (vlc player record opcija putem ip adrese?)

ako moze, jel neko moze da objasni malo detaljnije kako povezati i ostale informacije ? Hvala
 
Odgovor na temu

Andalus

Član broj: 80070
Poruke: 255
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?21.08.2012. u 02:35 - pre 141 meseci
Zar nema odgovora?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?21.08.2012. u 08:57 - pre 141 meseci
Nisam probao te IP varijante ali ako imaš video ili dvd rekorder, onda valjda znaš kako se povezuje, video/audio izlaz sa izvora (u ovom slučaju IPTV STB-a) u video/audio ulaz snimača. Nisam čuo da je nešto kodirano pa da ne može da se snima.
 
Odgovor na temu

Andalus

Član broj: 80070
Poruke: 255
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?21.08.2012. u 15:16 - pre 141 meseci
Uspeo sam preko video rekordera pa izlaz i video u tv karticu na pc-ju...
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?06.10.2012. u 19:51 - pre 140 meseci
Ja gledam iptv preko vhs rekordera i dvd rekordera i redovno snimam emisije na oba. Kod mene to funkcionise tako sto pronadjem iptv signal preko video rekordera na televizoru, koji je kod mene na opciji line 1 jer je stb povezan preko scart-a na video rekorder, i kad hocu da snimam na dvd rekorder u opciji "input select" izaberem onu na kojoj se nalazi signal od video rekordera, a u ovom slucaju to je av1.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: kako snimiti Telekom IPTV-a putem dvd rekordera, pc-ja ili video rekordera?

[ Pregleda: 3094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.