Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zorankiza022
zoran stojkovic
radnik,mb comerc
ruma,srbija

Član broj: 291856
Poruke: 297
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?24.03.2012. u 11:41 - pre 146 meseci
od cega je ovo dzek,ja pretpostavljam da je od antene?u autu sam naisao na ovaj dzek,u pitanju je fiat bravo i ima original antene,pa me interesuje jel zan neko kako da prepravim na obican dzek i ako ima neku semu.
z.s.
 
Odgovor na temu

zorankiza022
zoran stojkovic
radnik,mb comerc
ruma,srbija

Član broj: 291856
Poruke: 297
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?24.03.2012. u 11:57 - pre 146 meseci
ne znam kako da okacim sliku da vidite

z.s.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?24.03.2012. u 12:09 - pre 146 meseci
Na dnu svoje poruke imas nekoliko naziva od kojih je prvi Upload uz poruku. Klikni na to, i pojavice ti se relativno jednostavan dijalog da uradis postavljanje slike. Tamo ce biti "Browse" sto se odnosi na tvoj racunar. Nadjes sliku koju zelis da uploadujes i kliknes na upload. Slika se pojavi samo adresom. Da bi se videla i opticki mozes tamo u onom dijalogu kliknuti na Tumb ili Slika u poruci. Nije tesko.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

zorankiza022
zoran stojkovic
radnik,mb comerc
ruma,srbija

Član broj: 291856
Poruke: 297
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?24.03.2012. u 12:26 - pre 146 meseci
evo okacio sam sliku.
ako neko zna od cega je ovo dzek neka javi.
auto je u pitanju fiat bravo.
z.s.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Radio elektronika i tehnika :: HITNO!!!od cega je ovo dzek, i kako se povezuje na klasican?

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.