Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ostrvski kuhinjski aspiratori - savet

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Ostrvski kuhinjski aspiratori - savet

[ Pregleda: 2997 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kurjak78
Novinar
Beorgad

Član broj: 267415
Poruke: 3
*.telenor.rs.



Profil

icon Ostrvski kuhinjski aspiratori - savet20.03.2012. u 13:27 - pre 147 meseci
Dragi forumaši,

Konfiguracija moje kuhinje dozvoljava mi samo instaliranje ostrvskog aspiratora (onaj koji se fiksira za plafon) sa odvodom vazduha izvan zgrade. Pošto je opseg cena prilično veliki: od 45 hiljada za Gorenje (model: IDKG9545E), preko 50-65 hiljada za Faber (modeli: Glassy Isola Pro i HIP, te Tratto Isola), do 80-110 hiljada za Bosch (modeli: DIB093650 i DIA09E751), interesuju me vaša lična iskustva i saveti iz prve ruke.

Da li je jedan motor dovoljan da izvuče vazduh kod dugotrajnijeg kuvanja?
Da li vam je prihvatljiva buka?
Da li su se kvarili?

Unapred vam se zahvaljujem na pomoći.
Veritas est in puteo
 
Odgovor na temu

elite12
lukic zivojin
serviser
krusevac

Član broj: 275844
Poruke: 120
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ostrvski kuhinjski aspiratori - savet13.04.2012. u 14:43 - pre 146 meseci
svi su oni dobri dok su novi mnogo zavisi od malosumnih turbina kako su uradjene ja imam aspiratore haube stvarno rade super i nije cena tolika to je dosta papreno izbor je veliki ai cene su velike ne znam kvadraturu vase kuhinje kolka je dali aspirator moze da zadovolji potrebe obicno se ostrvski stavljaju u lokalima gde ima dosta ljudi i sluzi kao ventilacija pozzz
lukic zivojin
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Ostrvski kuhinjski aspiratori - savet

[ Pregleda: 2997 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.