Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Turisticka viza za USA

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u USA :: Turisticka viza za USA

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 33432 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Turisticka viza za USA25.02.2014. u 16:45 - pre 123 meseci
ESTA ne mora bit odobrena i u slucaju odbijanja bices upucen na ambasadu.

Ona je zamisljena kao medjukorak jer ako imate NL, FRA, UK pasos a zovete se Muhamed ili Ibrahim bojim se da cete morati do konzulata (javna tajna). Takodje ako ulazite kopneno u SAD (Kanada ili Meksiko) ESTA vam nije potrebna.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.cust.tele2.at.



+583 Profil

icon Re: Turisticka viza za USA25.02.2014. u 19:06 - pre 123 meseci
Citat:
DaliborP:
Nema nikakve potrebe.


Mislio sam da ponesem srpski pasos, posto mi je ovaj drugi skroz prazan, jer nemam potrebe da ga koristim po Evropi, da ne izgleda sumnjivo?
 
Odgovor na temu

darko_garnett
Kosarkarski Agent
LBSports Management
Kumanovo

Član broj: 323838
Poruke: 1
77.29.19.*



Profil

icon Re: Turisticka viza za USA23.06.2014. u 00:45 - pre 119 meseci
Pozdrav svima

Imam devojku koja je EU drzavljanka i u vezi smo oko 2 godine. Ona u septembru ide u USA na praksu (plakjena) i ostace tamo 5 meseci.
Ja sam bio jednom u USA preko Work and Travel. Zavrsio sam fakultet ,radim za jednu Spansku menadzersku kucu u glavnom na procent , ne dobijam konstantno procent ali kad dobijem to je super. Roditelji su mi zaposljeni i imaju super plate.Imam kola na svoje ime.

STA MISLITE KAKVE SU MI SHANSE DA DOBIJEM TURISTICKU VIZU ZA USA? naravno ona ce da mi posalje garantno pismo u koje pise da cu stanovati kod nje i da je ona moj sponzor za putovanje, imakju njen izvod iz banke i njene majke. Ja planiram da idem turisticki a ne da tamo radim.

Sta mislite?


Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

anchi.alex
Ana Seselj
Beograd

Član broj: 323889
Poruke: 10
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Turisticka viza za USA25.06.2014. u 22:09 - pre 119 meseci
Zdravo.Pozdrav svima.Htela bih da vas pitam jedno pitanje.Prosle godine sam bila u USA na work and travel programu J1 viza.Upoznala sam mnogo prijatelja i pozvali su me da budem njihov gost u Cikagu ovo leto.Aplicirala sam za b1/b2 i treba da zakazem intervju ovih dana.Zanima me kakve su moje sanse za dobijanje te turisticke vize s obzitom na to da sam apsolvent imam 3 ispita do kraja i nisam zaposlena.Meni ta viza bukvalno treba na mesec dana to jest 3 nedelje da odem u posetu krajem jula .Ali s obzitom da u ovom trenutku spadam u rizicnu grupu zanima me kakve su moje sanse.Imam kucu na mene i pare na racunu povracaj poreza od prosle godine ?Hvala puno
 
Odgovor na temu

mini maus
menadzer
nbg

Član broj: 324414
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Turisticka viza za USA28.07.2014. u 17:48 - pre 118 meseci
Jedno pitanje. Imala sam intervju 22 jula. Receno mi je da sam dobila vizu. Turisticku. Medjutim jos mi nema podataka o pasosu. Pocinjem da brinem. Naime ovo je 2 put da podnosim zahtev prvi put su me odbili pa sam malo istraumirana citavim procesom.
Videla sam na njihovoj zvanicnoj fb stranici da imaju problena sa sistemom za izdavanje viza. Da li mislite da bi to mogao biti razlog i da li bi bilo pametno da pozovem amabasadu i da pitam sta se desava. Koji je rok u kom se dostavlja pasos sa vizom nazad?
Hvala punoooo na odg
 
Odgovor na temu

drgajic
Dragan Gajic
Beograd

Član broj: 264835
Poruke: 15
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Turisticka viza za USA18.02.2015. u 13:21 - pre 111 meseci
koliko se obicno ceka na odobrenje/odbijanje vize?
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Turisticka viza za USA18.02.2015. u 15:15 - pre 111 meseci
Obicno odmah znas, a na dobijanje pasosa sa viznim dokumentom se ceka nekoliko dana.
 
Odgovor na temu

drgajic
Dragan Gajic
Beograd

Član broj: 264835
Poruke: 15
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Turisticka viza za USA19.08.2015. u 10:07 - pre 105 meseci
Koliko se novca mora imati na racunu da bi smatrali da imam dovoljno za put i boravak da bi mi odobrili turisticku vizu?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u USA :: Turisticka viza za USA

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 33432 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.