Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

meni za biranje kontakata

[es] :: Smartphone :: Android :: meni za biranje kontakata

[ Pregleda: 1790 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeka
Zekovic Igor
Sr mitrovica

Član broj: 9206
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon meni za biranje kontakata24.02.2012. u 18:22 - pre 147 meseci
Imama nokiju c6-00 i kada hoću da izaberem nekog iz phonebook-a pojave mi se na ekranu sva slova koja su početna slova svih kontakata. kada kliknem na prvo slovo on onda izbriše sva slova koja sledeća ne mogu da dođu u obzir i ostavi samo ona koja mogu biti drugo slovo.
nešto slično sam video da postoji i u opciji na IGO navigaciji na android etlefonu kada se bitaju imena mesta i ulica.
Mene zanima d ali ima neka tema ili šta već za android 2.3 a da može da koristi kao kod nokije gore navedeno.
Osim toga nokija ima i jednu još dobru caku a to je kada pokrenete dialer dovoljno je samo da otkucate brojeve na kojima postoje slova iz nekog kontakta i da vam gore izbaci kontakte sa tim kombinacijama slova koje ste pritisnuli.
Da li ovo postoji na androidu?


Jo smrtnici!
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: meni za biranje kontakata25.02.2012. u 09:49 - pre 147 meseci
Za prvu stvar npr:
TouchPal Contacts

Postoji i aplikacija Gesture Search, nije bas dialer ali radi to sto je potrebno, izmedju ostalog.
Kako kazes da imas 2.3 android, u slucaju da je neka Xperia, koja ce dobiti update na ICS, imaces to u defaultnom dialer-u.
Evo na ovom blogu imas opisano 9 dialera sa njihovim prednostima i manama, pa ce ti verujem biti od koristi.
Za vise informacija, samo ukucaj "android predictive dialer" u neki od pretrazivaca i izaci ce sve o tome obzirom da se tako zove pomenuta funcija sa Nokia telefona.
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: meni za biranje kontakata27.02.2012. u 22:04 - pre 147 meseci
...Use phone pad to find contacts by names, initials or any part of the numbers...
To nije ni blizu onoga što Zeka traži.

Motorola MPX200 od pre 10 godina je ovo imala fabrički.
Operativni sistem Microsoft Smartphone 2002.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: meni za biranje kontakata28.02.2012. u 17:52 - pre 147 meseci
Imao sam je i bila je teško cpanje kroz gusto granje, pre svega zbog kontakta sa punjačem.

Takođe, zaklapala se, ali se tastatura otključavala nakon otvaranja! Koji je genije to smislio, svaka mu čast.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

zeka
Zekovic Igor
Sr mitrovica

Član broj: 9206
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: meni za biranje kontakata02.03.2012. u 04:05 - pre 146 meseci
ok ovo sa biranjem brojeva sam rešio tj onaj drugi deo mojeg pitanja, još samo da nađem prvi deo pitanja tj phonebook contacts u fazonu recimo IGO kada birate bilo šta- Znači ponudi vam prvo sva slova, zatim kada pritisnete prvo slovo nekog imena u phonbook-u on onda pretraži sve kontakte sa tim imenom a kao opciju za drugo slovo osta vi vam mogućnost ukucavanaj drugog slova samo onog koje je moguće da bude kao drugo slovo dok sva ostala slova izbriše!
Ko je koristio IGO ovaj noviji zna o čemu pričam.
DA li tako nešto postoji za android?
Jo smrtnici!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: meni za biranje kontakata

[ Pregleda: 1790 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.