Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neće da mi radi na Lan kabal internet..

[es] :: Wireless :: Neće da mi radi na Lan kabal internet..

[ Pregleda: 1334 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kid73
Dejan Mladenović
jkp
srbija

Član broj: 299060
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Neće da mi radi na Lan kabal internet..12.02.2012. u 13:51 - pre 148 meseci
Imam problem ako može neko da mi pomogne.Nije teo internet da mi radi na Lan kablu,Kupio sam Mrežnu kartu TF-3200 ,i instalirao drajvere ,podigao novi sistem (samo c particiju).Instalirao sve drajvere radilo je sve dok nisam ugasio komp.Kada sam upalio nije teo da radi uopšte,a na USB - kabal radi ;Sve parametri namešteni ok.Imam Sbb internet.Šta može da bude u pitanju ,da nije do Windowsa XP.Hvala...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Neće da mi radi na Lan kabal internet..12.02.2012. u 14:50 - pre 148 meseci
Da bi promenio ono na šta ide SBB, moraš da restartuješ modem. Ako menjaš mrežnu, ako prebacuješ USB-mrežna, ako dodaješ ruter ili menjaš komp ... poveži sve, otkači na par trenutaka modem iz struje pa uključi. Onda sačekaj minut-dva dok modem povuče novu IP adresu i radiće.

Pošto si nov ovde, navikavaj se da prvo koristiš pretragu, o ovome je često pisano i mogao si da nađeš odgovor. Možda ne bi onda kupovao drugu mrežnu, verovatno bi i prva radila da si odradio ovo što sam napisao.
 
Odgovor na temu

kid73
Dejan Mladenović
jkp
srbija

Član broj: 299060
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Neće da mi radi na Lan kabal internet..12.02.2012. u 16:05 - pre 148 meseci
Ja sam sve to probao i neće ,A oči me zabolele tražeći taj problem po Forumu .i nisam našao ajde pomozi gde da tražim
.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Neće da mi radi na Lan kabal internet..

[ Pregleda: 1334 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.