Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hosting i domen prevara

[es] :: Hosting :: hosting i domen prevara

[ Pregleda: 1546 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

engiroyu

Član broj: 297885
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon hosting i domen prevara10.02.2012. u 19:52 - pre 147 meseci
Dosta provodim vremena čitajući na ovom forumu ali sam nov što se tiče registracije.
E sad bih o temi. Pre 10-tak dana tražio sam nešto povoljno od hostinga i domena, pa naleteo sam na "povoljno". www.centriohost.com. I šta se desilo......Primili su mi uplatu preko Alertpay-a tako je naznačeno na websajtu da primaju. Domen oko 10 dolara i hosting 15 dolara. Sve sam dobio uredno što se tiče računa, na Alertpay-u sam lakši za 25 dolara, a od domena i hostinga ni blizu interneta.Tražio sam pare nazad, a on ikažu da tražim od Alertpay-a. Imam sve dokaze da sam platio, ima i alertpay ali me masiraju treba ovo treba ono bla bla bla, pa kad istekne 30 dana onda zbogom pare. Neću nikoga da ose..vam, ali centroihost.com je to zaslužio, čak ima dosta na nekim forumima o gazdi doduše strani.
Zato moja preporuka niblizu jer nećete videti ništa od toga.A da kaže on meni "koji je moj problem", saznao sam i ime gazde "Kamrul Hassan Bappy" . Juče iz radoznalosti pišem na onlline pomoć dali primaju uplatu preko Alertpay-a, njegov odgovor je bio "koliko" ništa drugo, ni dobar dan ni koste ni šta ste. Našao sam da čovek ima dosta preprodavaca hostinga. Ja neću propasti za 25 dolarića, a njemu svaki dan neko ruši server 2-3 puta ali kompletan, to je malo veća šteta negoli 25 dolara mojih. Neke neka treba lopovima.

Ako treba postaviću dokaze o uplati i domenu koji nije aktivan.
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.ptt.rs.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: hosting i domen prevara10.02.2012. u 23:06 - pre 147 meseci
gde si ti ove iskopao...To je ona fora obrnuto od kupujmo domace...Ne bih da sudim niti da kazem nesto pogresno ali iz ovog dela

Citat:
Tražio sam pare nazad, a on ikažu da tražim od Alertpay-a. Imam sve dokaze da sam platio, ima i alertpay


ne koristim alertpay ali bar znam kako to funkcionise na paypal-u i na taj nacin mogao bih da povratis svoje pare...Mozda da malo bolje procitas uslove koriscenja tog hostinga ili to sto su ti odgovorili a to sto si napisao

Citat:
ali me masiraju treba ovo treba ono bla bla bla,
to je sigurno nesto vazno i objasnjeno pa tebe mrzi da citas ili da pratis proceduru za refundaciju.Niko ne moze tebi da se obaveze da ce ti refundirati pare odmah istog trenutka to sve zavisi od velicine kompanije i kada neko iz sales departmenta bude slobodan da resi tvoj problem A\ali ako refundaciju zatrazis od alertpay-a trebalo bih da dobijes svoje pare nazad mada i to moze da potraje cak i do 90 dana bar je tako na paypal...

Narucivanje i naplata online servisa ide automatski ali svakako da provajder nije u obavezi da prihvati tvoju narudzbinu ja licno sam imao iskustva sa korisnicima koji su mi narucivali neke gej .rs domene i odbio sam ih,mozda je to diskriminacija ali nisam hteo da ugrozavam bezbednost svojih korisnika tako sto bih neko vrlo cesto obarao sajtove gej populacije.


Ovo ti pricam neko svoje misljenje i iskustvo sto ne mora da znaci da ima veze sa tvojom pricom..Mozda malo detaljnije da objasnis zasto ti nisu primili narudzbinu?
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: hosting i domen prevara12.02.2012. u 10:20 - pre 147 meseci
Koliko se secam, ni paypal ne vraca pare za usluge, samo za materijalna dobra?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

engiroyu

Član broj: 297885
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: hosting i domen prevara12.02.2012. u 14:22 - pre 147 meseci
Hvala Željko što si posvetio malo pažnje za mene koji nisam toliko upucen u neke stvari.Ali stvari ovako stoje......Iskljucivo sam tražio uplatu preko Alertpay-a jer tamo imam nešto dolara(toliko da mogu suprugi kupim jedan domen i prostor ( 200, 300, 500 mb nebitno, protok 2,3,5 gb itd nebitno, jer za pocetak nemislim da ce to odmah da fukcioniše punom parom. Radi se o nakitu od perlica (rucni radovi), sve bi to koštalo 25$.

E-mail

Date: Tue, 07 Feb 2012 03:33:21 -0600
-----------------------------------------------------------------------
Name: Judit
Email: [email protected]
Company: Chat Reference Number: 16280
-----------------------------------------------------------------------
Initial Question:
Purchased domain name and hosting through Alertpay receive payment, but you get nothing, no money to return. And an excuse not to work with specified state. \"I just do not know what to do if I have paid for and received a payment that you ask me from whi
-----------------------------------------------------------------------
Chat Transcript:
| 02.07.12 02:10:05 | Ewan N.: Welcome to Centrio Host - Live Chat 24/7. You are currently at Sales and Billing Solution Department.

Note : If you are an existing customer, please reply with Signup Date, Server IP, Account ID for faster support. Client IP : 109.92.237.77 and Chat ID : 16280 has been recorded.

Hello, This is Ewan N. from Centrio-Host... How may I assist you today?
| 02.07.12 02:10:19 |
Judit: Purchased domain name and hosting through Alertpay receive payment, but you get nothing, no money to return. And an excuse not to work with specified state. "I just do not know what to do if I have paid for and received a payment that you ask me from which I state" |

| 02.07.12 02:14:29 | Ewan N.: yes
| 02.07.12 02:15:04 | Ewan N.: when did you purchased
| 02.07.12 02:15:18 | Ewan N.: this issue is related to our support team sir
| 02.07.12 02:15:27 | Ewan N.: This is sales dept..
| 02.07.12 02:16:09 | Judit: 30.02.2012 serengi-nakit.com
| 02.07.12 02:17:17 | Ewan N.: ok
| 02.07.12 02:17:39 | Ewan N.: we will see tht
| 02.07.12 02:21:10 | Judit: I would be very grateful if you could activate the account. It would mean a lot. I am a lady.
| 02.07.12 02:21:34 | Ewan N.: ok madam
| 02.07.12 02:21:42 | Ewan N.: we are seeing.....
| 02.07.12 02:21:54 | Ewan N.: it will be activated today.
| 02.07.12 02:23:29 | Judit: thanks a lot

| 02.07.12 02:23:40 | Ewan N.: welcome


Evo još jedan što sam dobio:

Hello Seregi Judit,

This is Neil N. from Sales Department, and I'm happy to assist you
with your queries.

The payment you have made to is unsupported gateway from the country
you have paid from. You can only order here with PayPal / CreditCard /
Moneybookers / LibertyReserve but not with AlertPay.











A ovo je što je Alertpay tražio

Platiš na kasi 2-e vekne hleba i kažu ti da nemaju i da pare tražiš nazad od banke. To tako nekako ispada.

Kako sam ja njima poslao pare tako oni mogu da vrate, ali oni to neće, da hoće oni bih to uradili odmah, a u stavari nebi ni trebali da prime uplatu.

No probaću opet da kontaktiram Alertpay pa će mo da vidimo možda i dobijem nazad.

kako su neki prošli sa centriohost

Dali neko zna da se kupi na našim prostorima hosting i domen preko Alertpay-a, Sve što imam je oko 22$. Ali bi hteo sa "com" domen.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: hosting i domen prevara

[ Pregleda: 1546 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.