Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)

[es] :: E-Poslovanje :: Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)

[ Pregleda: 1829 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vajat ill

Član broj: 298868
Poruke: 9
*.CyberCity.KladovoNet.Com.



Profil

icon Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)08.02.2012. u 12:27 - pre 148 meseci
Pozdrav dobri ljudi... Treba mi pomoc oko placanja godaddy hostinga i domena... Narucio sam to kod njih, jer dobijam za 5eura i domen i hosting, a kod nasih bi to izaslo do 15eura, ali imam problem jer nemam 18 godina, imam 17. -_- I nemam nijednu karticu da je povezem sa PayPalom... Pa, ako bi neko hteo da mu ja uplatim na ziro racun, a on meni da posalje novac na PayPal, bio bih mu jako zahvalan... Ako je moguce da se javi neki poverljiv clan ES-a, neki moderator, itd. Posto ne bih hteo da saljem novac bilo kome, ko mi ne bi uplatio na PayPal.

Pozdrav i hvala! :)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)08.02.2012. u 13:08 - pre 148 meseci
kako to, da imas paypal a nemas ni jednu karticu?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Vajat ill

Član broj: 298868
Poruke: 9
*.CyberCity.KladovoNet.Com.



Profil

icon Re: Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)08.02.2012. u 13:10 - pre 148 meseci
Nije verifikovan PayPal nalog... Tj. nije jos povezan ni sa jednom karticom.
 
Odgovor na temu

epitaph
King Crimson
Epsilon Centauri

Član broj: 131606
Poruke: 211
*.teol.net.

ICQ: 404870612


+6 Profil

icon Re: Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)02.04.2012. u 02:42 - pre 146 meseci
Koliko ja znam, ne mozes primiti novac na PayPal nalog iz BiH ukoliko nisi verifikovao opciju primanja kreditnom/debitnom karticom??!!

Ja sam upravo to odradio prije par dana. Imam nalog vec 5/6 godina, od kako je uveden PayPal za BiH, ali sam sad ukljucio opciju primanja novaca, prijavljivanjem kartice (nista posebno, ali je bilo neophodno da mogu da primim lovu na nalog).
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Ja njemu na ziro racun, on meni na paypal :)

[ Pregleda: 1829 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.