Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24107 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 13:58 - pre 150 meseci
Citat:
andre2000:... U parkiću kada bije dete od godinu dana koje jedva hoda njegova keva gleda opušteno kao da vozi svoj bicikl. Prosto je roditeljima tog klinca normalno da njihovo dete šiba sve redom, i to je to. I ti možeš na glavi da dubiš, vaspitačice u vrtiću ne smeju da pipnu to dete, i ostala deca iz dana u dan, ali svaki dan, fasuju udarce, štipanja, dolaze kući sa masnicama. A moj klinac neće da mu vrati, niti hoće ostala deca, jer je njima normalno da se ne biju druga deca. Doduše, moj burazer je baš upro da nauči mog klinca da se šiba, videćemo kako će to proći.


Uzmes ceduljicu, napises svoj broj telefona, pridjes doticnoj gospodji i sa osmehom na licu kazes:

"Gospodjo, budite ljubazni da date ovu ceduljicu svom suprugu. Tu je zapisan broj mog telefona. Zamolio bih Vas da mu kazete da mi se javi i kaze kada je slobodan ovih dana pa da se nadjemo da ga prebijem. Ja sam, inace, otac onog deteta koje Vase dete prebija i maltretira svaki dan. Hvala."

A onda tako i uradis, naime, prebijes ga kada bude imao vremena za to, mislim na oca tog klinca koji bije decu redom!

Kako god razumeli ovo sto sam napisao meni nije bitno, samo sam rekao nesto sto bih ja uradio, bez obzira na sva "moderna svatanja zivota" i slicno...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 14:04 - pre 150 meseci
Tako je to kad pocnemo da slusamo razne psihologe i pocnemo da uvodimo previse prava i demokratije. Bez uvrede sceko ali apsolutno nisi u pravu. Znaci, po tebi je neko sam kriv ako dobije batine ako recimo ne voli sport i ne uklapa se u tipicnog muskarca? Mora da zavoli sport. Znaci, dete da ne bi dobilo batine, mora da postane pusac i alkoholicar a ako situacija to zahteva, da proba i drogu.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 14:19 - pre 150 meseci
Citat:
A onda tako i uradis, naime, prebijes ga kada bude imao vremena za to, mislim na oca tog klinca koji bije decu redom!


u nadi da ces uspeti da ga prebijes...
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 14:33 - pre 150 meseci
Citat:
Braksi: u nadi da ces uspeti da ga prebijes...


"Nada nas je odrzala, njojzi hvala"! :)

Pa ako nisi siguran, povedi nekoga "da ti pridrzi jaknu..."! Bitno je da se mamlaz zvani "otac deteta koje maltretira drugu decu" nauci pameti, kako god...

Da neko ne svati ovo kao da ja bilo koga nesto savetujem, ja samo iznosim ono sto bih ja uradio!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 14:37 - pre 150 meseci
Citat:
llux: Tako je to kad pocnemo da slusamo razne psihologe i pocnemo da uvodimo previse prava i demokratije. Bez uvrede sceko ali apsolutno nisi u pravu. Znaci, po tebi je neko sam kriv ako dobije batine ako recimo ne voli sport i ne uklapa se u tipicnog muskarca? Mora da zavoli sport. Znaci, dete da ne bi dobilo batine, mora da postane pusac i alkoholicar a ako situacija to zahteva, da proba i drogu.


Uopste nisi razumeo ni jedan moj post ali nema veze, nemam nameru "da se objasnjavam". Samo da dodam, to je moje razmisljanje, ne savetujem nikoga jer je to razmisljanje moje, starije generacije, zdravo razmisljanje, neoptereceno "tekovinama modernog vremena", razmisljanje i nacin zivota koji je bio neuporedivo zdraviji od ovoga sada zivota danasnje dece i omladine uopste. Zdraviji po svim pitanjima (ne uzimam politiku u obzir ni po kom osnovu!!!).


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1622 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 15:27 - pre 150 meseci
Ja mislim da bih u toj situaciji 'ladno kevi malog debila zavalio samar, ma ne bih trepnuo, pazio bih tek toliko da joj bas ne polomim vilicu. Sve stoji, i da je zensko i da je bezveze nacin u svakom smislu itd. ali prosto postoje neke granice koje se ne prelaze(osim u krajnjoj nuzdi, na razumevanje svih) i to NE MOJE licne, subjektivne, egoisticne, nego ljudske.

Ako vec zivimo u zajednici i ne koljemo se po pravilu za kilo mesa i drveta, zasto onda iko ikada umisli da sme da daje sebi za pravo da smatra da je poseban do te mere da svi ostali odmah treba da snose sve posledice njegovog postojanja dokle se njemu prohte ?

p.s. Bio je skoro neki slucaj da pri kraju seksualnog odnosa sa nepoznatom devojkom ova krene na brzinu da gura ejakulat sa noge tamo gde ne treba i kako joj momentalno objasniti drugacije nego samarom... Ovo je ista situacija.

I odakle uopste potice prvobitni koren straha od kriminalaca, osim ako nisi jos veci kriminalac ?

Ljudi, u Srbiji su sve sami pajaci, bar 99.989%, sto isto posle 2 samara recituju Gorski Vijenac unatraske.



Sto se tice klinca koji se ubio, najlakse je reci da su roditelji krivi za sve od A do Z, ali zaista je tacno da ako u takvom periodu zivota izostane maksimalna porodicna podrska(ne samo finansijska) i stoprocentno razumevanje u svako doba dana i noci, dete se u 90% slucajeva samoubije ili ubije nekoga drugog, totalno "levog", za totalnu "nebulozu". U tzv. blazim slucajevima dobije dijabetes ili rak. Prosto, to je neki krajnji period samospoznaje i tu se ili izgradis u licnost sa jasnim stavom i misljenjem o svemu ili si jos jedan u nizu supak koga svako vucara gde mu odgovara do kraja zivota.

Nema tog drzavnog haosa koji ce uzdrmati porodicnu podrsku, a zaista su u tim godinama nijanse u ponasanju roditelja u stanju da naprave nenadoknadive stete u glavama dece. I jako je pipavo sa te strane.
Naravno, sto se tice fukare iz skole koja je takvo maltretiranje dozvoljavala, ja smatram da ni tetkicu ne bi trebalo pustiti bez 5 godina zatvora, a ovi ostali po 5 dozivotnih u samici, od domara do ministra prosvete i policije.
 
Odgovor na temu

iva_80
Beograd

Član broj: 268781
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 17:08 - pre 150 meseci
Citat:
Count Zero: E ovo se svakodnevno pitam - da l' da nastavim da učim decu da budu ono - pacifisti, ili da budu malo onako - nasilniji, tj. da se više laktaju, guraju, budu bezobzirniji.

Prilagodljivi sistemu i društvu. To podrazumeva i agresiju, u krajnjoj meri, u cilju zaštite sopstvene ličnosti.
Država je napravila ovaj apsurd u nastojanju da se dodvori ko zna kome i ostavila da ga škola rešava, a oduzela joj pravo da sprovodi jedinu efikasnu kaznu, a to je izbacivanje nasilnika iz škole.
Izgleda da svako vidi rešenje ovog problema polazeći od sebe i svoje ličnosti.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 17:46 - pre 150 meseci
Citat:
iva_80: Prilagodljivi sistemu i društvu. To podrazumeva i agresiju, u krajnjoj meri, u cilju zaštite sopstvene ličnosti.
Država je napravila ovaj apsurd u nastojanju da se dodvori ko zna kome i ostavila da ga škola rešava, a oduzela joj pravo da sprovodi jedinu efikasnu kaznu, a to je izbacivanje nasilnika iz škole.
Izgleda da svako vidi rešenje ovog problema polazeći od sebe i svoje ličnosti.


Sto je, u neku ruku, normalno. Ali ako se tome doda iskustvo steceno godinama, decenijama, onda moze da se prilicno objektivno pristupi problemu.

A sad odoh da dokupim malo petardi i ostalih "pirotehnika" nebi li se izdrzalo na "ravnopravnoj osnovi" sa klincima iz kraja koji vec danima "novogodišu" iz sve snage... :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

iva_80
Beograd

Član broj: 268781
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+101 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 17:53 - pre 150 meseci
Citat:
Sceka
A sad odoh da dokupim malo petardi i ostalih "pirotehnika" nebi li se izdrzalo na "ravnopravnoj osnovi" sa klincima iz kraja koji vec danima "novogodišu" iz sve snage... :)

Nadam se da ti nisam u komšiluku :)
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.mbb.telenor.rs.



+137 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 18:11 - pre 150 meseci
klinac radi najgore - samo trazi jos batina

http://www.trojka.rs/vesti/222...rpi-maltretiranje-u-skoli.html

a keva mu je izgleda zeljna paznje i kobasice pa se steka na njegovu nesrecu.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.mbb.telenor.rs.



+6455 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 18:17 - pre 150 meseci
Citat:
Sceka: Uzmes ceduljicu, napises svoj broj telefona, pridjes doticnoj gospodji i sa osmehom na licu kazes:

"Gospodjo, budite ljubazni da date ovu ceduljicu svom suprugu. Tu je zapisan broj mog telefona. Zamolio bih Vas da mu kazete da mi se javi i kaze kada je slobodan ovih dana pa da se nadjemo da ga prebijem. Ja sam, inace, otac onog deteta koje Vase dete prebija i maltretira svaki dan. Hvala."

Ja da primim takvu ceduljicu, prvo bi umro od smeha, a onda bi mi bilo zao nekoga ko je toliko bedan i filmski obrazovan da na tajnacin pokusava resiti problem..

Ta fora sa ceduljicom mozda moze da upali ako imas nadimak legija ili arkan, u protivnom je jadno.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 20:13 - pre 150 meseci
Citat:
ventura: Ja da primim takvu ceduljicu, prvo bi umro od smeha, a onda bi mi bilo zao nekoga ko je toliko bedan i filmski obrazovan da na tajnacin pokusava resiti problem..

Ta fora sa ceduljicom mozda moze da upali ako imas nadimak legija ili arkan, u protivnom je jadno.


:) Bedan i filmski obrazovan?! Bedan - to razumem kao pojam iako ne razumem sta si hteo da kazes? Filmski obrazovan - ne razumem nikako a narocito sta si hteo da kazes?!

Mislis da mora da se bude Arkan da bi se neko nalupao, prebio?! :)

Sve ukupno, cak mi te nije ni zao sto ne razumes sta sam hteo da kazem. Ali zato si zabavan, prilicno! :) Ne interesantan, bas zabavan, ako razumes sta hocu da kazem ali mrka kapa, tesko da ces moci da me razumes. Nema veze, nastavi. Prednovogodisnje je raspolozenje u toku pa i tvoje umne egzibicije podvodim pod to... :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 20:26 - pre 150 meseci
Citat:
Sceka: Ali ako se tome doda iskustvo steceno godinama, decenijama, onda moze da se prilicno objektivno pristupi problemu.

Ne obavezno. Iskustvo samo po sebi ne znaci nista. Bitno je koliko je neko sposoban da izvuce zakljucke iz njega. Stavise, najvise srecem one koji se loze na svoje iskustvo i misle da su ko zna kakvi mudraci samo zato sto to iskustvo postoji. A nista nisu naucili iz njega. Zapravo su takvi i najglasniji u pominjanju tog svog iskustva. Oni koji su iz njega naucili uglavnom nemaju ni potrebe da ga pominju.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 20:35 - pre 150 meseci
Citat:
Samo da dodam, to je moje razmisljanje, ne savetujem nikoga jer je to razmisljanje moje, starije generacije, zdravo razmisljanje, neoptereceno "tekovinama modernog vremena", razmisljanje i nacin zivota koji je bio neuporedivo zdraviji od ovoga sada zivota danasnje dece i omladine uopste. Zdraviji po svim pitanjima (ne uzimam politiku u obzir ni po kom osnovu!!!).


i bolje da ne uzimas politiku u obzir jer ti se tu ne pise dobro. Uvlacili ste se komunistima u dupe, a oni su i postavili scenu za ovu destrukciju drzave i morala koje danas gledamo.

putuj igumane !
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 20:44 - pre 150 meseci
Citat:
anakin14: klinac radi najgore - samo trazi jos batina

http://www.trojka.rs/vesti/222...rpi-maltretiranje-u-skoli.html

a keva mu je izgleda zeljna paznje i kobasice pa se steka na njegovu nesrecu.


Naprotiv, sasvim je dobro da ovaj slučaj dobije što veću medijsku pažnju jer je jako bitno dizati svest naroda po tom pitnju. Jedino tako može doći do nekog napretka.
Ćutanje i zataškavanje je ubeljivo najgora taktika. Problem je u početku mali (klinac maltretira vršnjake), ali vremenom narasta preko srednjeg (sednjoškolac diler lakih droga) pa sve do najtežih (glavni reketaš u kraju). Generalno iskustvo mi govori da probleme treba rešavati dok su još u začetku, jer tada je najmanje bolno i za uzrok i za okolinu.
Primer zanemarenog problema je zrenjaninac koji je reketirao taksistu nakon čega ga je taksista izrešetao i otišao na robiju, a krimos preživeo. Na kraju je u akciji hapšenja poginuo i jedan policajac.
Da je problem primećen još u osnovnoj školi gde je pomenuti kriminalac verovatno bio strah i trepet za decu, problem bi se rešio i dete bi bilo izvedeno na pravi put. Međutim, ishod zanemarivanja ovog problema su taksista na robiji, unesrećena porodica taksiste, mrtav policajac, uinesrećena porodica policajca, mrtav sam kriminalac i ko zna još šta sve.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 20:54 - pre 150 meseci
Citat:
Marko Medojević: Naprotiv, sasvim je dobro da ovaj slučaj dobije što veću medijsku pažnju....


Svima osim klinca...
Ovakve stvari se ne resavaju po blogovima i Internetu
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 22:31 - pre 150 meseci
Citat:
Shadowed: Ne obavezno. Iskustvo samo po sebi ne znaci nista. Bitno je koliko je neko sposoban da izvuce zakljucke iz njega. Stavise, najvise srecem one koji se loze na svoje iskustvo i misle da su ko zna kakvi mudraci samo zato sto to iskustvo postoji. A nista nisu naucili iz njega. Zapravo su takvi i najglasniji u pominjanju tog svog iskustva. Oni koji su iz njega naucili uglavnom nemaju ni potrebe da ga pominju.


Slazem se iako mislim da se ne moze izostaviti iskustvo kao jako vazna stvar u zivotu svakoga od nas. Bitno je da se bude koliko je to moguce objektivan ali je to prilicno tesko.



Citat:
Braksi: i bolje da ne uzimas politiku u obzir jer ti se tu ne pise dobro. Uvlacili ste se komunistima u dupe, a oni su i postavili scenu za ovu destrukciju drzave i morala koje danas gledamo.

putuj igumane !



Ne razumem, zar mora tako da se reaguje, nicim izazvano?! A lepo sam bio izricit da ne uzimam u obzir politiku po bilo kom pitanju. I onda ti nesto, kao, pretis?! U kom si ti fazonu? Ne poznajes me, ni na koji nacin ne mozes da me svrstas ni u kakve varijante grupacija po bilo kom pitanju a mozes da iskoristis priliku, po tvom nekom suludom sledu dogadjaja u razmisljanju, da upletes politiku kad joj to mesto nije?! Opusti se, ljudi su uglavnom veseli i radosni u ovom trenutku godine... :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.mbb.telenor.rs.



+6455 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 22:46 - pre 150 meseci
Citat:
Sceka:
Mislis da mora da se bude Arkan da bi se neko nalupao, prebio?!

Ne mora da bude Arkan, ali oni koji prebijaju sigurno ne salju kojekakve ceduljice...

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 22:57 - pre 150 meseci
Citat:
ventura: Ne mora da bude Arkan, ali oni koji prebijaju sigurno ne salju kojekakve ceduljice...


Uh, jbt... Ubi me ovo nerazumevanje ili se svi prave da nista ne razumeju samo da bi nesto napisali!

Ok, ubuduce cu da se potrudim da budem jos jednostavniji kad nesto napisem. Do sada sam se maksimalno trudio da pojednostavim bilo sta sto napisem ali ni to nije dovoljno, ocigledno. Pa dobro, ja sam kriv, nisam dovoljno jednostavan. Znaci, moram da izbacim sve sto nije prosto prosirena recenica nego vise od toga... Pa probacu jer ovo postaje zamorno. A mozda je bolje resenje da se vise ne javljam. Razmislicu i o tome. Vidim da je mnogo ljudi odustalo, ali i jako puno clanova se javlja vrlo retko i tada sa minimalnim brojem reci, pazljivo odabranim, jednostavnim za razumevanje.. A ja se cudio zasto to rade neki koji su bas zanimljivi?! Polako kapiram zasto je to tako.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama30.12.2011. u 22:57 - pre 150 meseci
Mozda ako posalje email ili objavi na blogu...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Blog jednog malog genijalca koji je rešio da se suprotstavi maltretiranju od strane šljama

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 24107 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.