Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka

[es] :: Office :: Excel :: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zage
Zoran Nastevski
Makedonija Demir Hisar

Član broj: 56597
Poruke: 148
62.220.204.*

Sajt: idividi.com.mk


+1 Profil

icon Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 13:44 - pre 150 meseci
Dal se moze uraditi u excel u VBA(posto jos nisam stigao do to nivo sa znanjem)da se jednim UserForm unosim podatke u odredzenu bazu a sa pokretanjem drugog UserForm Pronalazim zeljeni red i vrsim promene u odrezene celije tog reda....Dal je ovo moguce ili nije....
 
Odgovor na temu

FOX028
Visoka tehnicka skola strukovnih studija
Kosovska Mitrovica

Član broj: 258986
Poruke: 850

Sajt: https://www.zile028.com


+49 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 14:02 - pre 150 meseci
Moguce je, samo okaci tvoj Excel fajl pa u njemu direktno da se odradi, a ti posle pogledaj detaljno da i sam naucis za kasnije :)
 
Odgovor na temu

zage
Zoran Nastevski
Makedonija Demir Hisar

Član broj: 56597
Poruke: 148
77.28.185.*

Sajt: idividi.com.mk


+1 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 18:19 - pre 150 meseci
Gore dole uradiu na brzaka neaktivni UserForm kji ot prilike pokazuje sta se trazi...e sad stvar je o naredbama koje ako je moguce sta za sta je napisano da bi mogao da skontam kako ide pa da primenim dalje...Unapred hvala
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 19:06 - pre 150 meseci
Jesi li proverio među starijim temama? bilo ih je sličnih u vezi čitanja i pisanja preko UserForme kao: vođenje magacina, fakturisanje i tsl. Vidi Potreban primer fakture sa unosom podataka iz UserForm.

Ako si već proverio bilo bi lepo da napomeneš po čemu je tvoj problem drugačiji.
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

zage
Zoran Nastevski
Makedonija Demir Hisar

Član broj: 56597
Poruke: 148
77.28.185.*

Sajt: idividi.com.mk


+1 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 22:15 - pre 150 meseci
Trazio im trazio ali nisam naleteo bas na slican primer ,problem nije u unosu ,gore dole taj sam problem resio,nasao sam slicne stvari koje su mi pomogli u upisu podataka ali o vec upisano pa da mogu menjati nisam sreo(ako vec ima precizniji link gde se to moze vidjeti kako ide pa da malo proucim i primenim,bilo bi dobro).iskreno nisam naleteo na metod menjanje vec upisanih stvari.
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 22:28 - pre 150 meseci
Do v2007 postojao je alat DataForm, kome se lako prilazilo iz Data menija.
Ako imaš v2007 ili noviji, malo ćeš se pomučiti dok ga izvučeš na traku ali sa njim ćeš se poštedeti programiranja. Vidi Using a data form
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

FOX028
Visoka tehnicka skola strukovnih studija
Kosovska Mitrovica

Član broj: 258986
Poruke: 850

Sajt: https://www.zile028.com


+49 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 23:17 - pre 150 meseci
mislim da je to to
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Brodoplovac
Beograd

Član broj: 171299
Poruke: 838
*.adsl.verat.net.



+166 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 23:31 - pre 150 meseci
Radi DataForm i u Excel 2010.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zage
Zoran Nastevski
Makedonija Demir Hisar

Član broj: 56597
Poruke: 148
77.28.185.*

Sajt: idividi.com.mk


+1 Profil

icon Re: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka19.12.2011. u 23:47 - pre 150 meseci
To je to jes da sam zamisljao da ce da bude sasvim u nekoj drugoj formi al iskreno da kazem da mi se ovaj primer nekako vise svideo......pogldo sve i skontao....e jesi CAR
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Unos podatataka sa jednu UserForm a sa druge UserForm promenu istih podataka

[ Pregleda: 2473 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.