Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kworld TV Kartica -problem sa teletekstom

[es] :: Video karte i monitori :: Kworld TV Kartica -problem sa teletekstom

[ Pregleda: 1243 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pglu Ckode

Član broj: 295164
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kworld TV Kartica -problem sa teletekstom11.12.2011. u 13:35 - pre 150 meseci
Znam da ima vise tema za ovo ali nigde nisam nasao odgovor..
Dakle tacan naziv ove tv kartice je kworld "TV Tuner LTV7134SE Terminator"
i problem je kad upalim teletekst on mi otvori glavnu stranicu teleteksta
ali kad hocu da promenim neki broj on mi promeni kanal a ne broj na teletekstu o.O ..
Jel imao neko slicnih problema i da li neko zna kako da resim ovaj problem ??
 
Odgovor na temu

TooT
Goran Milutinovic

Član broj: 156454
Poruke: 1
94.228.237.*



Profil

icon Re: Kworld TV Kartica -problem sa teletekstom24.01.2012. u 17:25 - pre 149 meseci
Najbolje ti je da ne minimiziras glavni prozor kada pustis tv, jer ako si primetio kada nije minimiziran pocetni-glavni prozor cim kliknes misem otprilike na centar tv-a pojavi se on. Teletex palis na slovo T bilo na daljinskom,bilo na glavnom prozoru bilo na prozoru kada pustis neki progran. Ali se koriscenje teletexa moze samo raditi preko glavnog-pocetnog prozora. Kada pustis teletex na pocetnom prozoru pored kvadratica T nalazi se mala crvena strelica sa desne strane.Kada pridjes misem pisace ti teletex setrings,kada kliknes otvorice ti se novi prozorcic za upisivanje kao na obicnom tv-u. Daljinski ti moze sluziti samo da upalis i ugasis teletex ali ne i da koristis kao za tv. To je po meni jedina mana ove tv kartice. Nadam se da sam ti pomogao
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Kworld TV Kartica -problem sa teletekstom

[ Pregleda: 1243 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.