Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

php skripta za instalaciju skinute aplikacije

[es] :: PHP :: php skripta za instalaciju skinute aplikacije

[ Pregleda: 1523 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasaphp
php web developer, self-employed
Novi Sad, Srbija

Član broj: 294563
Poruke: 2
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



Profil

icon php skripta za instalaciju skinute aplikacije01.12.2011. u 11:51 - pre 151 meseci
Dobar dan drugari, potrebna mi je pomoc.Trebaja mi sav moguci materijal koji je potreban za pravljenje php skripte koja pokrece instalaciju neke skinute aplikacije.Sajt za koji mi treba skripta je neki shopping card.E sad, bilo kakva informacija ce mi biti od koristi, unapred hvala.
 
Odgovor na temu

dakipro
Dalibor Jovic
Web Developer
Bergen, Norway

Moderator
Član broj: 31848
Poruke: 1792
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: norway.dakipro.com


+190 Profil

icon Re: php skripta za instalaciju skinute aplikacije01.12.2011. u 12:13 - pre 151 meseci
Hajde probaj malo da pojasnis tacno sta ti treba, uz eventualno upotrebu nekog primera, jer kako si ga ti srocio to moze biti bilo sta na netu. Kako mislis da php pokrece instalaciju aplikacije? Instaliras nesto na serveru?
Mislim, trenutno izgleda kao da si postavio pitanje: potrebna mi je sav moguci materijal za pravljenje mehanizma za pokretanje procesa startovanja nekog kupljenog motora sa unutrasnjim sagorevanjem.
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: php skripta za instalaciju skinute aplikacije01.12.2011. u 13:56 - pre 151 meseci
Ono sto sam ga ja razumeo je da on pravi shopping cart, i da sada zeli da napravi instalaciju u PHP-u za to, sa kreiranjem baze podataka, podesavanjem configa itd.

Pa ono sto bih ti ja savetovao je da radis proveru na svakoj stranici da li postoji /install folder npr, ukoliko ga ima on ce uvek biti index, tu da imas prvo formu koja se popunjava kako bi se podaci uneli u MySQL bazu (napravile tabele, admin username/pass itd), generisao config.php u root dir-u kako bi aplikacija mogla da koristi MySQL bazu, i to ti je u sustini to, ostalo bi trebalo da ostavis da se ucitava iz MySQL baze, i da se podesava preko admin panela.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

sasaphp
php web developer, self-employed
Novi Sad, Srbija

Član broj: 294563
Poruke: 2
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



Profil

icon Re: php skripta za instalaciju skinute aplikacije01.12.2011. u 14:08 - pre 151 meseci
Hvala na informacijama, dao si mi materijala za istrazivanje, bacam se na posao, jos jednom puno hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: php skripta za instalaciju skinute aplikacije

[ Pregleda: 1523 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.