Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Praktica dvc 5.5 hdmi kamera da ili ne?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Praktica dvc 5.5 hdmi kamera da ili ne?

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mercury989
Fredy Mercury
Student
Beograd

Član broj: 288029
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Praktica dvc 5.5 hdmi kamera da ili ne?30.11.2011. u 23:28 - pre 150 meseci
Ovako, zanima me dal neko ima ovu kameru posto planiram da je kupim. :)

Vidim da je dosta jeftina a ima HD u 1080 u 720p... Kosta svega 13 ipo hiljada pa do max 15 hiljada.

Prvenstveno bi je koristio za snimanje klipova radi dalje obrade u after effect-u jer sam krenuo to da ucim pa
sam mislio za pocetak da uzmem neko jeftino hd resenje...

Ima dosta test klipova na youtube-u i svidja mi se slika.. :)
Bice na tripod-u tako da stabilizacija i ostalo nije bitno, pa i ako se slika drma moze to da se sredi nije strasno toliko. :)

E sad najvaznije mi je u kom formatu snima posto posto ovako pise na sajtu: JPEG, EXIF2.2, DPOF, DCF, H.264 (MOV)
Zanima me posto se jos nisam susretao sa pola od ovih formata dal je tesko da se oni konvertuju u neke druge tipa avi, mpeg4
ili jednostavno da bude u mov bilo da je 720 ili 1080p kako bi mogao da importujem klip u AF-u radi daljeg editovanja?

Da li je neko koristi za odbadu klipova i kako je zadovoljan istom? :)

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Praktica dvc 5.5 hdmi kamera da ili ne?

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.