Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Facebook problemi!

[es] :: Web aplikacije :: Facebook problemi!

[ Pregleda: 1807 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+2 Profil

icon Facebook problemi!25.11.2011. u 19:24 - pre 150 meseci
Nisam nasao slicni post pa sam pomislio da nebi bilo lose da postoji jedan ovakav za razne probleme! Moj problem je sledeci:

- Promenio sam ime na FB 5 puta i sad vise nemam tu mogucnost da je promenim! U opticaju je samo tih 5 imena sto sam probao! Dali postoji mogucnost jos da se menja ime i kako posto je to kod mene nemoguce! (ako treba skrin uslikacu pa cete videti)

- Dali postoji mozda neki chat pri ovom forumu (trazio sam i na FB ovaj forum) da bi se online dobili brzi odgovori ili nesto slicno!
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

cyBerManIA
I ovo T ono
Space

Član broj: 25195
Poruke: 698
178.17.18.*

Sajt: www.facebook.com/cyberman..


+263 Profil

icon Re: Facebook problemi!25.11.2011. u 20:49 - pre 150 meseci
Citat:
- Promenio sam ime na FB 5 puta i sad vise nemam tu mogucnost da je promenim! U opticaju je samo tih 5 imena sto sam probao! Dali postoji mogucnost jos da se menja ime i kako posto je to kod mene nemoguce! (ako treba skrin uslikacu pa cete videti)

Dostigao si limit.
Imas 2 mogucnosti:
- da kontaktiras FB ali tad ce ti traziti scan licne ili pasosa.
- da koristis alternate, pa da zamenis da ti prikazuje njega umesto real

Citat:
- Dali postoji mozda neki chat pri ovom forumu (trazio sam i na FB ovaj forum) da bi se online dobili brzi odgovori ili nesto slicno!

Ukoliko mislis na chat, odgovori ce ti stici onoliko brzo koliko te neko ne kulira vec ti napise odgovor :D
Mozes da koristis druge chat programe poput: skype, nimbuzz, buddy, imo, meebo, trillian... itd..
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+2 Profil

icon Re: Facebook problemi!26.11.2011. u 00:38 - pre 150 meseci
Citat:
cyBerManIA: - da koristis alternate, pa da zamenis da ti prikazuje njega umesto real


I to sam pokusao ali mi ne pokazuje alternativno ime! :(

Citat:
Ukoliko mislis na chat, odgovori ce ti stici onoliko brzo koliko te neko ne kulira vec ti napise odgovor :D


hehe retki su brzi odgovori ali ih ipak ima! (kao tvoj) Mislio sam na neki chat za pomoc poput foruma al ok znam za te ostale chat programe!

Aj dok sam tu da pitam nesto i u vezi pokera na FB ako ga neko igra a vecina ga igraju! U pitanju je Texas Hold 'Em Poker igra a pitanje je:

Kako ustati sa stola i vratiti se za isti sa manjom sumom $. Vecina ce reci da je to bilo pre moguce i da je sad nemoguce al ja sam se uverio za istim stolom da je lik ustao sa (lupam) 10 miliona $ a odmah potom vratio se sa 2 miliona $!!! Obicno sa koliko ustanes toliko se i vracas ali ovo sam sigurno doziveo i video svojim ocima pre neki dan! Unapred hvala!
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Facebook problemi!

[ Pregleda: 1807 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.