Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Desk Computers - iskustva

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Desk Computers - iskustva

[ Pregleda: 1260 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FrenkiTop10
Goran Jakovljevic
Student

Član broj: 170718
Poruke: 25
62.68.118.*



Profil

icon Desk Computers - iskustva15.11.2011. u 19:43 - pre 151 meseci
Pozdrav,


kupujem u petak laptop kod Desk COmputersa, pa me zanimaju vasa iskustva sa doticnom firmom. Iz Banjaluke sam i prijatelj koji ide za BG ce otici po njega, samo posto se prijatelj ne razumije u racunare, bitno mi je da mi donese ono sto sam narucio, jer sam ranije imao negativna iskustva sa nekim firmama koje vole da uvaljuju losije komponente od onoga sto ste platili. Pa me samo zanima da li je neko vec kupovao kod njih i kakva su iskustva.

Inace

DELL Inspiron N5110 Intel-Core i3-2330M 2.2GHz 6144MB 750GB DVDRW 17.3'' LED HD FreeDOS

za 30eura su jeftinij od ostalih na ovoj konfiguraciji koju uzimam pa je to razlog zasto kupujem kod njih.


 
Odgovor na temu

branisllav
ex-Zvezdara

Član broj: 79378
Poruke: 60
*.adsl-2.sezampro.rs.



+6 Profil

icon Re: Desk Computers - iskustva15.11.2011. u 22:55 - pre 151 meseci
Od Deska sam kupio par servera pre nekoliko godina, i imam samo pohvale. Cena je bila korektna, bili su predusretljivi u preliminarnim razgovorima oko toga koji server bi nam odgovarao, a najvažnija je bila brza reakcija prilikom (za sada jedinog) problema koji se javio. Naime, došao je čovek iz njihove podrške uroku od sat i po i rešio problem za nekih pola sata.

Dakle, od mene samo pohvale.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Desk Computers - iskustva

[ Pregleda: 1260 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.