Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

(Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera

[es] :: ISP :: ADSL :: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera

[ Pregleda: 2250 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera20.10.2011. u 19:51 - pre 152 meseci
Kazu mi u Veratu da ne mogu da prebacim MIK kod njih i dobijem akcijske uslove, jer oni vaze samo za potpuno nove korisnike ADSL-a (koji nisu imali tu uslugu kod bilo kog ISP). A kod Euneta npr. moze, iako se i oni vajkaju kako su to tek naknadno omogucili.
U cemu je stos? Morao bih dakle da vratim MIK, oslobodim port i posle se prijavim iz pocetka, da bih koristio uslove akcije?
Malo rizicno, ako neko u medjuvremenu zauzme taj port, zar ne?
 
Odgovor na temu

zentriks

Član broj: 192824
Poruke: 665



+23 Profil

icon Re: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera21.10.2011. u 20:39 - pre 152 meseci
Ja sam iz tog razloga napustio verat, mislim malo glume neko ludilo... da si stigao kod ptt.....
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera21.10.2011. u 21:05 - pre 152 meseci
Ma hteo sam akciju kod Beotela, pa se pišmanio, pa otkazujem kod njih, a za Verat se ispalio...
Zatekla me ta klauzula, zar im ne odgovara da dobiju i preletače? Ili to povlači neku petljanciju, koju bi da izbegnu?
Baš upadoh u neki vakuum
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.ptt.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera21.10.2011. u 22:06 - pre 152 meseci
Mislim da je fora u tome sto Telekom provajderima daje neki popust na portove za novo instalirane korisnike, a kad dodjes sa MIK-om nisi takav, i onda oni Telekomu moraju punu cenu da plate. Mislim da je to osnovni razlog...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.markish.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera22.10.2011. u 20:22 - pre 152 meseci
Telekom provajderima(ISP-u) daje istu tu akciju, tj. 6 meseci besplatnog interneta za NOVE korisnike, tj. tek realizovane. Ako korisnik dodje sa MIK-om on nije NOV, vec STARI korisnik koji se prebacio sa jednog na drugi ISP. To je problem. Ni u Beotelu, niti bilo gde nece ti dati akciju.

pozdrav, Marko
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera23.10.2011. u 21:28 - pre 152 meseci
Pa nije baš - neki daju, neki ne daju.
Beotel daje akciju i za stare korisnike, a u Eunetu su mi takođe rekli da daju i za "preletače".


Mali off.., par anomalija.
EUnet daje godinu dana protok za upola cene, a potpisuješ ugovor na godinu i po. :\

Ili ovo: Orion reklamira na baneru "Godinu dana besplatnog ADSL Interneta", a u tekstu piše "Uz ugovornu obavezu na godinu dana korisnici Orion ADSL paketa dobijaju dva meseca gratis Interneta, a uz ugovornu obavezu na dve godine 3 meseca gratis Interneta." Hm
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: (Ne)mogucnost koriscenja akcija prelaskom sa drugog provajdera

[ Pregleda: 2250 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.