Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Homemade refil toner kertridža Q2612A

[es] :: Ostali hardver :: Homemade refil toner kertridža Q2612A

[ Pregleda: 1465 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr10x505
Student
Novi Sad

Član broj: 281363
Poruke: 73
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.automatika.rs


Profil

icon Homemade refil toner kertridža Q2612A20.10.2011. u 12:31 - pre 152 meseci
Razmišljao sam da probam da sam napunim kertridž pa me interesuje par stvari: najpre, kakve rezultate mogu da očekujem. Jednom sam zamenio u nekoj radnji staru kasetu za refilovanu i nisam bio zadovoljan rezultatima. Možda je do lošeg praha, ne znam. drugo, gde mogu da nadjem rezervne delove ako je potrebno menjati ih (valajk itd)? i treće da li bi neko mogao da mi preporuči koji prah da kupim?

unared se svima zahvaljujem
 
Odgovor na temu

savgardns
Novi Sad

Član broj: 34957
Poruke: 339
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Sajt: www.nanoprobe.co.rs


+7 Profil

icon Re: Homemade refil toner kertridža Q2612A21.10.2011. u 09:02 - pre 152 meseci
Pozdrav,
refil sam po sebi nije problem, sve dok ti se ne napuni otpadnim tonerom, za njegovo usisavanje ti treba specijalan filter. Prah prodaju u vecim racunarskim radnjama, ne znam kakvog je kvaliteta, ali sam video da nude, dok delove poput OPCa, PCRa i sl neces naci u maloprodajama. Iskreno, cena refila ovih tonera je oko 13e, a imas i velik izbor kompatibilaca po niskim cenama (od 15e pa navise), pa ne znam koliko se isplati da kupujes prah (od 500g kosta skoro kao kompatibilni toner).
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Homemade refil toner kertridža Q2612A27.10.2011. u 16:45 - pre 151 meseci
Mislim da u Novom Sadu postoji firma koja prodaje rezervne delove, raspitaj se malo mislim da je limes ili sl. MIslim da se jako isplati da u svojoj režiji radiš refill, uslov je samo da se što bolje upoznaš sa samim procesom i mogućim negativnim posledicama.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Homemade refil toner kertridža Q2612A

[ Pregleda: 1465 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.