Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

[es] :: GSM - upotreba :: Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 283768 | Odgovora: 750 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 13:57 - pre 266 meseci
BH potpuno si u pravu , ali moras da shvatis da su ipak trenutno oni JEDINI koji to rade , ma koliko bilo lako. Zasto neko drugi nije to uzeo nego oni? Ako je tako lako? Svako nalazi nacin da zaradi od necega , ja radim 20 stvari da bi skupio nesto para , neko krade , neko otima , neko ne radi nista jel ima pa ne mora, e pa oni momci ocigledno nemaju pa nalaze nacine da zarade i to bez nekih nezakonitih i nemoralnih radnji. U jednu ruku svaka njima cast , jer koju god melodiju njiohovu da sam stavio na moju Noku nikada nije lose pistala
Koliko Bane to dobro radi govori i cinjenica da ga je jedna nemacka firma zvala da dodje i za njih radi isto , tako da nije ok sto tako pricas. Eeeeej , decko ume to , ja i ti i 90% drugih ne umemo i ne mozemo ... Cemu onda pljuvanje?
BTW: Svaki sintic koji ima sve potrebne audio izlaze mozes prikljuciti na komp , a ako nemas nista , skini Anvil Studio i on ti emulira sintic i zaista pravi odlicne midi melodije. Download je negde oko 6 mb , ali veruj mi zaista se isplati.
BTSW: U pravu je Pedja , neces ne moras , ako ima kod drugih slobodno idi.
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 15:26 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
BH potpuno si u pravu , ali moras da shvatis da su ipak trenutno oni JEDINI koji to rade , ma koliko bilo lako. Zasto neko drugi nije to uzeo nego oni? Ako je tako lako? Svako nalazi nacin da zaradi od necega , ja radim 20 stvari da bi skupio nesto para , neko krade , neko otima , neko ne radi nista jel ima pa ne mora, e pa oni momci ocigledno nemaju pa nalaze nacine da zarade i to bez nekih nezakonitih i nemoralnih radnji. U jednu ruku svaka njima cast , jer koju god melodiju njiohovu da sam stavio na moju Noku nikada nije lose pistala :)
Koliko Bane to dobro radi govori i cinjenica da ga je jedna nemacka firma zvala da dodje i za njih radi isto , tako da nije ok sto tako pricas. Eeeeej , decko ume to , ja i ti i 90% drugih ne umemo i ne mozemo ... Cemu onda pljuvanje?
BTW: Svaki sintic koji ima sve potrebne audio izlaze mozes prikljuciti na komp , a ako nemas nista , skini Anvil Studio i on ti emulira sintic i zaista pravi odlicne midi melodije. Download je negde oko 6 mb , ali veruj mi zaista se isplati.
BTSW: U pravu je Pedja , neces ne moras , ako ima kod drugih slobodno idi.


Ma nisam ja ljubomoran sto oni to rade, daleko od toga.Mene samo nervira to sto se oni toliko hvale oko necega sto u sustini ne da nije komlikovano , nego je smesno lako.Objasnio sam sta je potrebno da bi se ovo uradilo i mislim da sam bio jasan.Kazem, nisam ljubomoran sto oni to rade i nek rade, njihova stvar i kad malo bolje razmilim i treba da se hvale jer je cinjenica, tuzna cinjenica da oni to jedini u zemlji rade, bar jedini za koje ja znam.E upravo zbog toga mi je krivo , sto posao koji moze da radi dobro obucen pas se dize na neki nivo u pizdu materinu.
Sto se samog PINSERVICE-a tice ja njih MRZIM iz nekih drugih razloga koji imaju dosta veze i sa ovime o cemu sada pricamo.Imali smo zestoke verbalne ili da budem tacniji e-mail obracune gde su oni otisli toliko daleko da su hteli da podnesu krivicnu tuzbu protiv mene, sto je naravno bilo "lajanje na sijalicu" :D ali eto i dotle su isli dushmani.Posto sam vam sada sigurno zagolicao mastu a mrzi me da pisem detalje a i kada bi to radio trebalo bi mi mesec dana, reci cu samo ukratko o cemu je bilo rec.
Kada san pravio sajt SIEMENS SERBIA i to jos onaj stari , pre ovog sada aktuelnog , radjenog u FLASH-u , izmedju ostalog imao sam , kao sto ga i sada imam , link za RINGTONE-ove.Naravno imao sam strane i domace.E problem su bili ovi domaci.Ja sam sa svih strana odakle sam znao i umeo sakupio sto sam vise mogao domacih RINTONE-ova i nesebicno ih postavio na svoj sajt tako da budu dostupni svima kojima oni trebaju.
Koliko sam ja shvatio jedan od posetilaca sajta je bio i taj neki glavonja iz PINJ-SERVISA koji je to shvatio kao kradju , jer je mislio da sam ja to uzeo sa njihovog sajta, i onda je krenulo prepucavanje , potpuno izazvano sa njegove strane i to jako na bezobrazan nacin sto je mene isprovociralo pa sam uzvratio na isti nacin.Otprilike njegova glavna optuzba je bila kako sam ja uzeo sve melodije sa njihovog sajta i kako je to kradja autorskih prava i kako se na kraju ispostavilo da ce oni podneti krivicnu prijavu protiv mene zbog toga.Naravno to je kako sam vec rekao bilo "lajanje na sijalicu" i nije me potreslo ali potresao me je i iznervirao taj bezobran pristup celoj toj stvari i rekao sam majmunu svasta sto mi je palo na pamet.
Pazite kako to smesno zvuci, KRADjA AUTORSKIH PRAVA:D.Ako zanemarimo to da se kod nas ljudi kaznjavaju po godinu dana za ubistvo i to ako je sudija ustao na levu nogu a zamislite termin KRADjA AUTORSKIH PRAVA u Srbiji:D,rekao sam mu izmedju ostalog da ako neko vec krade autorska prava onda su to ONI , a NE ja jer kako sam tada neveo , pesmu NEKO TE IMA NOCAS peva Van Gogh i on je nosilac svih autorskih prava a ne PINSERVICE i onda sam i ja malo "lajao na sijalicu" pa sam im rekao kako cu sada ja da podnesem krivicnu prijavu protiv njih zbog kradje autorskih prava.Naravno od tada nisu ni pisnuli niti su se zivi javili ali su meni ostali obelezeni kao teske drkadzije i zato ih i dan danas nemogu smisliti.

SF, hvala ti za taj link za program.Upravo sam to hteo da nadjem ali nisam znao da li tako nesto uopste postoji tako da cu cim budem imao prilike da ga skinem i da pokusam da vidim da li radi.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 17:32 - pre 266 meseci
E moj Milane ....
Kad bi bilo vise ljudi koji misle slicno kao ja i ti , bilo bi super.
Autorska prava u Jugi. Jedina osoba koju ja znam da placa svima autorska prava je Dejan Jeremic www.mamba.co.yu i divim mu se. Ostalo koga god znam to ne radi. Pogledaj malo nase pevace (cast izuzecima , kao sto su spomenuti Van Gogh i 99% rokera), pesme koje cujes su obrade , grckih obrada , koje su inace , turske obrade .. Ej , pa to je smesno. Ustvari to je tuzno! :(
Imao sam i ja malo prepucavanja sa njima , ali ma koliko nekad bili nefer ipak momcima svaka cast jer je njihova ideja i jer zaradjuju pare. Pustaju svakog da stavi melodije ali mora da napise odakle je , sto je i ok! I ja trazim kad se nesto skine sa mog sajta da pise da je odatle. Batali njih , sto da se prepucavamo oko budala.
Sto se tice onog programa , ono je PERVERZIJA veruj mi , odlicno radi ja sam prezadovoljan!
 
Odgovor na temu

bokisan
Bojan Miljevic
Srbija

Član broj: 1038
Poruke: 56
*.InfoSky.Net

ICQ: 138726343
Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija16.05.2002. u 19:15 - pre 266 meseci
Da li postoji program za konvertovanje mp3 u midi, da bi mogli da se iscupaju keypresses za Nokiu?
 
Odgovor na temu

vlada13
Student
Dobanovci

Član broj: 877
Poruke: 356
*.ptt.yu

ICQ: 101388726
Sajt: www.dobanovci.com


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija16.05.2002. u 20:20 - pre 266 meseci
Postoji! Potrazi mp32midi (mislim da se tako zove). A posle midi->keypress

[Ovu poruku je menjao Dejan Krstic dana 17.05.2002 u 10:15 PM GMT]
:-))
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija16.05.2002. u 20:44 - pre 266 meseci
Ali sam da znas da neces postici neki bas preterano dobar efekat nazalost
 
Odgovor na temu

vlada13
Student
Dobanovci

Član broj: 877
Poruke: 356
*.ptt.yu

ICQ: 101388726
Sajt: www.dobanovci.com


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija16.05.2002. u 23:35 - pre 266 meseci
Neka pokusha
Ja sam iz Nokring-a skinuo Fable melodiju za Simens. Kao orginal je

[Ovu poruku je menjao Dejan Krstic dana 17.05.2002 u 10:18 PM GMT]
:-))
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija16.05.2002. u 23:44 - pre 266 meseci
Mislio sam na onaj deo puta od mp3->midi , e on ne daje slavne rezultate najcesce zbog monofonosti melodija , tj zujalice.
 
Odgovor na temu

vlada13
Student
Dobanovci

Član broj: 877
Poruke: 356
*.ptt.yu

ICQ: 101388726
Sajt: www.dobanovci.com


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija17.05.2002. u 00:01 - pre 266 meseci
A to nisam probao. Kao shto je poznato imao sam 6150 pre S25 tako da mi je ostalo BRDO melodija za NIKIJU i njih sam "krao" )
:-))
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija17.05.2002. u 00:10 - pre 266 meseci
Konverzija izmedju melodija za neke vrste telefona je moguca i ako je kvalitet zujalica isti vrlo dobro zvuce , ali par odgovora iznad je bilo vezano za mp32midi ... pa sam o tome pricao
 
Odgovor na temu

bokisan
Bojan Miljevic
Srbija

Član broj: 1038
Poruke: 56
*.InfoSky.Net

ICQ: 138726343
Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija17.05.2002. u 21:49 - pre 266 meseci
Citat:
vlada13:
Citat:
bokisan:
Da li postoji program za konvertovanje mp3 u midi, da bi mogli da se iscupaju keypresses za Nokiu?

Postoji! Potrazi mp32midi (mislim da se tako zove). A posle midi->keypress


Probao sam preko Googla, ali nece. Jel' imas neki direktan link ili da mi mozda bacis na mail (pretpostavljam da nije preveliko)?
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
217.194.129.*



+2 Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija18.05.2002. u 17:05 - pre 266 meseci
Ne siguran sam da nepostoji softwer koji konvertuje mp3 u midi jer su to dve razlicite stvari mozes samo midi u wav wav u midi ali to je smesno ustvari to nelici na melodiju.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija18.05.2002. u 17:41 - pre 266 meseci
pa radi na principu mp3->wav->midi , ali i ja rekoh da ne dobijes nista vredno pomena
 
Odgovor na temu

bokisan1
Bojan Miljevic
BGD

Član broj: 3594
Poruke: 37
*.InfoSky.Net

Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija18.05.2002. u 19:06 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
pa radi na principu mp3->wav->midi , ali i ja rekoh da ne dobijes nista vredno pomena :(


Nasao sam program. Sada cu da probam
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.gf.su.ac.yu



+2 Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija18.05.2002. u 19:26 - pre 266 meseci
I sta si dobio?
 
Odgovor na temu

bokisan1
Bojan Miljevic
BGD

Član broj: 3594
Poruke: 37
*.InfoSky.Net

Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija19.05.2002. u 12:05 - pre 266 meseci
Citat:
predrag78:
I sta si dobio?


*:* od ovce. Ima neki CRC error. Ne zanm da li je greska u fajlu, ili je Getright lose skinuo
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija19.05.2002. u 13:25 - pre 266 meseci
ZNAO SAM
Ma ne vredi ... to si lose skinuo , ali i da si dobro skinuo opet ne bi bilo nekog efekta
 
Odgovor na temu

bokisan1
Bojan Miljevic
BGD

Član broj: 3594
Poruke: 37
*.InfoSky.Net

Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija19.05.2002. u 22:41 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
ZNAO SAM
Ma ne vredi ... to si lose skinuo , ali i da si dobro skinuo opet ne bi bilo nekog efekta


Evo sada sam skinuo neki 2. i uspeo da instaliram. Sad ce gi probam. Nadam se da ga SF nije urek'o
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija19.05.2002. u 23:36 - pre 266 meseci
Nemoj da mislis da je ureknut ako ne radi dobro ... to je prirodno kod te rase
 
Odgovor na temu

bokisan1
Bojan Miljevic
BGD

Član broj: 3594
Poruke: 37
*.InfoSky.Net

Sajt: ww1.infosky.net/~bokisan


Profil

icon Re: Softver za MIDI->Melodija20.05.2002. u 15:00 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Nemoj da mislis da je ureknut ako ne radi dobro ... to je prirodno kod te rase


Ma znam, zezam se. Ipak to slabo radi
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 283768 | Odgovora: 750 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.