Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

[es] :: GSM - upotreba :: Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 284825 | Odgovora: 750 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Melodije sa PINSERVICA..i jos nesto20.04.2002. u 21:58 - pre 267 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Samo da kazem da je program probaT i da je jako simpatican i da ima i moju preporuku :)


Probao si ga znaci i meni se svideo..imam jednu ideju ako bi neko hteo da zameni one wav fileove da budu na srpskom pa da mozes da ga koristis kao da ti neko govori keypress melodije.Da imam mikrosfon ja bi to uradio ali nemam nazalost. Figtru mozes li ti i dali ti se da to uraditi?
nadam se da si me razumeo
Pozdrav
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?20.04.2002. u 22:03 - pre 267 meseci
Kad mu posaljem obican mail stigne mu ali kada mu "zveknem" fajl vrati mi se mail.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Melodije sa PINSERVICA..i jos nesto20.04.2002. u 22:08 - pre 267 meseci
Imam mali Geinus microfon , sta god sam na njemu probao lepo snimiti nije uspelo. Mnogo krci i susti , a i nemam bas sexy glas
Pokusacu , ako bude dobro , postovacu link za paket za download , ako ne .. nista
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?20.04.2002. u 22:14 - pre 267 meseci
Sto znaci da je stavio blok za velicinu maila , sto ce reci posalji mu link a ne fajl
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Melodije sa PINSERVICA..i jos nesto20.04.2002. u 22:37 - pre 267 meseci
Ok pokusaj bar bice zanimljiv softwer,ali najstvarnije mislim da je ovo sjajna ideja.
Neka pokusaju i drugi ..
pozdrav.
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?20.04.2002. u 22:37 - pre 267 meseci
Ok probacu ali tesko nece ni na icq da mi se javi ali vredi pokusati.Sta je bilo sa tvojim ortakom?

pozdrav
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Melodije sa PINSERVICA..i jos nesto20.04.2002. u 22:48 - pre 267 meseci
Ko nema host za postavljanje neka salje meni na mail , postavicu ja da se resimo jednog problema.
Prilicno lose zvucim , probao sam
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?20.04.2002. u 22:51 - pre 267 meseci
Probao i neslavno prosao.
Inace Ricardo je prilicno prijatan i ako tj kad nije u guzvi javice ti se ako si nasao pravi user posto ih je menjao.
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?21.04.2002. u 01:31 - pre 267 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Probao i neslavno prosao.
Inace Ricardo je prilicno prijatan i ako tj kad nije u guzvi javice ti se ako si nasao pravi user posto ih je menjao.


Ok nadam se ada hoces slao sam mu na oba broja.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Melodije sa PINSERVICA..i jos nesto21.04.2002. u 01:34 - pre 267 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Ko nema host za postavljanje neka salje meni na mail , postavicu ja da se resimo jednog problema.
Prilicno lose zvucim , probao sam :(


Ok,drago mi je da si bar probao nadam se da ce neko drugi hteti i uspeti da to uradi mislim da bi bilo lepo.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?21.04.2002. u 01:41 - pre 267 meseci
Pokusacu ja na jos par mesta da uvalim za cracking.
 
Odgovor na temu

GoranZR
Zrenjanin

Član broj: 3481
Poruke: 2
*.ptt.yu

ICQ: 61494027


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?22.04.2002. u 01:32 - pre 267 meseci
Evo moj prvi post na ES-u :)
Iako nemam vremena ni za ono sto hocu uvek naletim na jos nesto. Ne znam koliko ce me biti na ovom forumu, ali da i ja doprinesem...

Program je kodiran Huffman tree algoritmom...cisto dajem kao smernicu. Pokusacu nesto da uradim, ako stignem.

Sve sto znam je u mojoj glavi
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?22.04.2002. u 01:38 - pre 267 meseci
Citat:
GoranZR:

Program je kodiran Huffman tree algoritmom...cisto dajem kao smernicu.


Jeste Gorane ali to sam tj. toliko sam i ja saznao o tome,nazalost dalje neide.
pozdrav
 
Odgovor na temu

GoranZR
Zrenjanin

Član broj: 3481
Poruke: 2
*.ptt.yu

ICQ: 61494027


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?22.04.2002. u 11:02 - pre 267 meseci
Dizem ruke...malko je komplikovano...
Ako nekog interesuje kako se sve to radi: http://alexvn.freeservers.com/s1/huffman_template_algorithm.html

Pozdrav
Sve sto znam je u mojoj glavi
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?22.04.2002. u 15:01 - pre 267 meseci
Pozdrav kolega :)
Lepo je sto si dosao :)
evo ja da javim da sam Realystija zatekao online i logovao se preko jednog anon naloga (jer smo u nekoj maloj svadji) poslao mu link i molbu i rekao da javi Pedji na mail.
Ako bude nesto ti javi.
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.gf.su.ac.yu



+2 Profil

icon Re: Dali je moguce zameniti postojece melodije na...?25.04.2002. u 14:33 - pre 267 meseci
Vazi Fighter javicu ako mi se on javi na mail.Nije problem samo ako mi se on javi uopste nije problem.Na icq-u mi se on nije javio.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

KISs
YU

Član broj: 1682
Poruke: 395
*.mcbone.net

Sajt: www.elitesecurity.org


Profil

icon Nove JUGO Melodije za Nokiju03.05.2002. u 22:36 - pre 267 meseci
Gde mogu da se nadju novije Melodije za Nokiju.......


Vreme je da se ubace malo novije Melodije u Nasim telefonima.......
KISs
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 00:05 - pre 267 meseci
Na temu melodija je jako mnogo pricano.
Bane iz PinServisa koji je radi prevod i pisanje melodija je u Nemackoj pa ni na njihovom sajtu (odakle su stare sve YU melodije) a ni u servisu nece biti novih dok se ne vrati. Postoje nacini da sam prevedes melodiju iz midija u keypress i rtttl i o tome je dosta pricano koristi pretragu ako te zanima. Jedini koji trenutno nudi relativno nove melodije je www.muzika.ch , koje je webmaster sam radio i prevodio.
Melodije su odlicne u sta se i sam mozes uveriti ako posetis sajt.
Srecno!

[Ovu poruku je menjao Serbian_Fighter dana 04.05.2002 u 07:38 PM GMT]
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 10:24 - pre 267 meseci
E vidite to je NESTO sto ja NIKAKAO, ali bas NIKAKO nemogu da razumem.Ajde razumem da neke koplikovane stvari niko ne moze da resi ali ovako nesto BANALNO a tolika halabuka oko toga, to stvarno NERAZUMEM.
Vec duze vreme me to nervira ali nisam hteo ad pokrecem diskusiju oko toga ali ajde sada da samo napisem par reci.

Taj PINSERVICE mi tako ide na *urac da je to NEVEROVATNO.Oni se BRE hvale na sva zvona kako prodaju DOMACE melodije za telefone.Sve je to lepo samo to da neko samo ima malo volje da nesto uradi nije nikakav PODVIG.Pa da li vi bre znate sta je potrebno da bi se to CUDO napravilo?Potrebno vam je:
1)Sintisajzer koji moze da primi disketu sebe i tu snima muziku koju neko na njemu svira
2)Muzicki talenat neophodan za DVOJKU iz muzickog u osnovnoj skoli.

Eto to je sve sto je neophodno i sada ovi maj**ni iz PINSERVICE-a pricaju o tome kao da su pronasli lek za SIDU.I jos je kao neki taj kako se vec zove, Vlada kao otisao u inostranstvo i sada mi ovde treba da cekamo njegov veliki COME BACK kako bi nas prosvetlio NOVIM melodijama.

Znaci samo je potreban sintisajzer sa disketom.Uzmes lepo odsviras i to onako amaterski sa jednim prstom neku melodiju , na ovaj nacin se moze odsvirati 99% melodija karakteristicnih za neku pesmu , snimis to na disketu , to je snimljeno u MIDI formatu , ubacis disketu u komp , prikacis telefona na kabl ili uzmes neki od programa koji pisu zapis na osnovu MIDI-ja i to je to , to je ta velika MUDROST.

Ja nazalost nemam sintisajzer koji ima disketu u sebi ali mislim da kada bih ga imao da bi pravio cuda i davao bih svima besplatne melodije za INAT PINSERVICE-u da im pokazem samo koliko su skotovi.
 
Odgovor na temu

predrag78
SRB

Član broj: 800
Poruke: 1255
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Nove JUGO Melodije za Nokiju04.05.2002. u 11:48 - pre 267 meseci
Nemoj tako Milane mislim da nije Ok tebe u sistini niko netera da odes kod njih,recimo kao da nzelis da odes kod jednog zubara ti odes kod drugog koji se tebi svidja,mislim glupo je poredjenje ali nemoras da ides kod njih,ipak i oni rade da bi zaradili koji dinar,zamisli se samo koliki su troskovi tih ljudi samo za jedan dan dok samo udju u tu radnju???Zamisli kako oni treba da zarade novaca PIO(penziono osiguranje),za lokala kirija,struja telefon,voda,itd itd i na kraju novaca da prezive???I ja ih nisam kontao ali kada malo bolje razmilim mora se tako.
Mislim da si me sada i ti i ostali razumeli sta sam hteo reci..

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Melodije za mobilne telefone (ringtones, midi, mp3)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 284825 | Odgovora: 750 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.