Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje iz Racunara u Elektroniku,pomagajte

[es] :: Vodič za učenje :: Prebacivanje iz Racunara u Elektroniku,pomagajte

[ Pregleda: 1185 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

elementalist
Srbija

Član broj: 290137
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Prebacivanje iz Racunara u Elektroniku,pomagajte06.09.2011. u 00:45 - pre 153 meseci
Pozdrav svima.Ja sam 95 godiste i prvu godinu srednje sam zavrsio u Elektrotehnickoj skoli,smer Elektrotehnicar elektronike.Od pocetka sam imao zelju da se prebacim u smer "Elektrotehnicar racunara"i to sam u drugoj godini i uradio.Otisla majka,podnela molbu,direktor izasao u susret.Medjutim,pokajao sam se zbog prelaska.Naviknuo sam se na celu Elektroniku,drustvo,sve sve...U racunarima nikako da se prilagodim i vidim da nije za mene smer....Tako da me zanima,da li bi ja mogao da se vratim u Elektroniku ? U racunarima sam bio 3 dana i iako to jeste malo vremena,prevelika mi je zelja da se vratim.Dakle,ako je to moguce,otisao bih do direktora i zamolio ga da se vratim u Elektroniku,zahvalio bi mu se sto mi je izasao u susret sa Racunarima ali nije to za mene.Dakle,pitanje je,da li je moguce za mene da se nakon prelaska u Racunare vratim u Elektroniku,moje misljenje da s obzirom da sam samo 2 dana bio u racunarima,sve mi zavisi od direktora koliko je voljan da mi to ucini ? A s obzirom da mi je vec ucinio za racunare nisam bas siguran....
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Prebacivanje iz Racunara u Elektroniku,pomagajte

[ Pregleda: 1185 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.