Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL telekom pucanje veze RUMENKA

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL telekom pucanje veze RUMENKA

[ Pregleda: 1809 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

besnikorisnik
Perutnina
Rumenka

Član broj: 289584
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon ADSL telekom pucanje veze RUMENKA24.08.2011. u 13:05 - pre 153 meseci
Imam problem sa adsl,veza puca svakih 10-15 min i tako ceo dan, dali je neko imao takav problem i kako ga je odklonio???
inace paket mi je click4 po ceni 1 +IPTV.....

WTF
 
Odgovor na temu

KOLE89
Nikola Kocić
Altina/Zemun

Član broj: 19253
Poruke: 764
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: ADSL telekom pucanje veze RUMENKA24.08.2011. u 14:33 - pre 153 meseci
I meni se zadnjih mesec dana uveče prekida veza na svakih 10-15 minuta, telefonska centala Zemun Polje je u pitanju.
Iz Telekoma su mi rekli da je najbolje da svi prijave problem na 0800-100-100 da bi što brže reagovali.
Ja trenutno idem po komšiluku i govorim ljudima da prijavljuju, nadam se da će pomoći.
 
Odgovor na temu

besnikorisnik
Perutnina
Rumenka

Član broj: 289584
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: ADSL telekom pucanje veze RUMENKA25.08.2011. u 16:59 - pre 153 meseci
Zvao sam ih 10 puta u prethodih mesec dana i nista, lik dodje zameni ruter problem ostaje , 3 puta su mi dolazila 2 lika sa pivskim stomacima(bas tada se potrefilo da net radi) kaze lik "ODO DA ISPUSIM CIGARU PA CEMO VIDETI STA SE DESAVA" wtf is going on(mislim u sebi),vrati se posle 15min sav zadihan(verovatno je morao da pesaci od auta do ulaznih vrata) i nazove lika da proveri link , normalno lik kaze sve je u redu sa marginama i ostalim sranjima " pa normalno je da je sve u redu sad kada ADSL lapica radi " kazem ja njemu...i odi odu govoreci " BICE SVE U REDU" i bilo je naredih 4-5 dana....kasnije sve po starom....... Rado bi otkazao ugovor ali problem je sto mi je ostalo 14 meseci, dotle ROT IN HELL korisniku adsl-a tj JA.
WTF
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL telekom pucanje veze RUMENKA

[ Pregleda: 1809 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.