Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?

[es] :: ISP :: ADSL :: raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?

[ Pregleda: 2865 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

l1nk
Zrenjanin

Član broj: 11815
Poruke: 181
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 126971776


+2 Profil

icon raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?07.08.2011. u 11:20 - pre 154 meseci
hteo bi da raskinem ugovor sa telekom, ali mi fale dodatni kablovi, jedan za telefon i tri mrezna, inace sve ostalo je tu, da li je moguce bez toga ? samo jos da napomenem da mi je ugovor na godinu dana, istekao...
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?07.08.2011. u 13:01 - pre 154 meseci
l1nk napisa:
> hteo bi da raskinem ugovor sa telekom, ali mi fale dodatni kablovi,
> jedan za telefon i tri mrezna, inace sve ostalo je tu, da li je moguce
> bez toga ? samo jos da napomenem da mi je ugovor na godinu dana,
> istekao...

Pa kupi kablove, sve to što si naveo je ukupno oko 500 kinti,
max 700.

Može, ali će ti verovatno i oni tražiti neku nadoknadu, a možda
neće ni pogledati, sve zavisi koga ubodeš. :D
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?07.08.2011. u 15:37 - pre 154 meseci
I ja sam hteo isto da kazem. Ako onoga / onu tamo mrzi da gleda moze da prodje. Ali sta ako te pita "Imate li sve?" onda skoro moras da kazes, jer se ne isplati da se blamiras zbog toga. A ako je vec rizicno, onda mislim da ti je lakse da sam kupis to sto nedostaje nego da te oni tamo cimaju sa nekim birokratskim postupkom oko naplate nedostajece opreme. Onaj / ona na salteru garantovano nece znati koliko sta da ti naplati i pitanje je da li se to moze platiti odmah tu i tako dalje i tako dalje, gubljenje vremena i zivaca za male pare ...
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?07.08.2011. u 15:44 - pre 154 meseci
Čisto sumnjam da je njima dozvoljeno da to rade odokativno i da će sada da preskaču bilo šta. Naročito ako se baš i ne razumeju oko toga. Verovatno će da traže sve ili da traže da se plati penal koji je ugovoren. Kada sam vraćao IPTV opremu, zaboravio sam postolje za prijemnik, parče plastike koje sam odmah bacio na stranu i posle zaboravio ... morao sam da se vraćam po njega, u reversu piše od a do š šta ide uz koji paket. Ne razumem ni da nestanu ti kablovi, oni idu u paketu, još su i obojeni da se ne pomešaju a inače bi svako trebalo da ima rezervne ... ja sam ih iskoristio ali ako razvezujem, onda sve ide nazad u kutiju.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: raskid ugovora sa telekomom bez kompletne opreme ?

[ Pregleda: 2865 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.