Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Classic ASP i ASP.NET na istoj strani

[es] :: .NET :: ASP.NET :: Classic ASP i ASP.NET na istoj strani

[ Pregleda: 2059 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

somikg

Član broj: 92318
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Classic ASP i ASP.NET na istoj strani28.07.2011. u 16:43 - pre 153 meseci
Imam stranu radjenu u classic asp. To su zapravo dve strane, ali je nekako podeljeno sa frejmom. Da li je moguće da asp.net modul ( stranu ili user kontrolu) ubacim na classic asp stranu?
 
Odgovor na temu

pl4stik
Senior .NET programmer/Consultant
oDesk
NI na nebu NI na zemlji

Član broj: 173596
Poruke: 715
89.216.37.*

Sajt: xx-auth.com.azhar.arvixe...


+31 Profil

icon Re: Classic ASP i ASP.NET na istoj strani29.07.2011. u 10:51 - pre 153 meseci
Probaj da jquery-em load()ujesh neku stranu od negde ili napravi servise i koristi js za prikaz...
To sto nekoliko miliona ljudi tvrdi da nisi u pravu ne znaci da stvarno nisi - Frank Zappa

https://youtu.be/DLe358DPGXU
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Classic ASP i ASP.NET na istoj strani29.07.2011. u 11:06 - pre 153 meseci
Ja mislim da nemas ogranicenja te vrste. ASP.NET nema handler za .asp tako da ce IIS da prebaci procesiranje na ASP ISAPI filter (imaj u vidu da je na IIS6+ asp iskljucen po defaultu). U teoriji ASP i ASP.NET mogu da koegzistiraju na istom sajtu, mada ja nisam nikad probao.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

somikg

Član broj: 92318
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Classic ASP i ASP.NET na istoj strani29.07.2011. u 18:13 - pre 153 meseci
Radim na aplikaciji koja je jednim (vecim) delom u classic asp, a postoji i deo koji je radjen u asp.net-u. Do sada je radjeno tako da se sa classic asp strane poziva .aspx strana,i to radi. Sada je ideja da stranu podelim na dva frejma. U gornjem bih imao html tabelu i klikom na row da se u donjem frejmu otvori odgovarajuca .aspx strana. Da li je moguce uopste i prikazati .aspx stranu u frejmu? Da ne pocinjem ako je nemoguce ili ukoliko ce stvarati probleme...
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: ASP.NET :: Classic ASP i ASP.NET na istoj strani

[ Pregleda: 2059 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.