Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fakultet informacionih tehnologija - Mostar

[es] :: Vodič za učenje :: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22968 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BlackKnight
Milovan Topic
Web Developer
Beograd

Član broj: 29266
Poruke: 16
*.net
Via: [es] mailing liste

Sajt: brainstorming.iz.rs


Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar25.01.2006. u 19:23 - pre 221 meseci
>
Ovako, Student sam FIT-a U mostaru.
Naravno da postoji matematika.
Nema TESTA, AKO SE UPISUJES kao DL (Distant Learninig) Student
Tj ima prijemni u slucaju da se upisujes kao redovan student, tj student koji
prati nastavu u Mostaru i to SAMO i AKO SAMO komisija utvrdi da je preveliki broj
STUDENATA APLICIRAO.

Onda se postavi obavjestenje o prijemnom
Budite Zdravi Lepi i Debeli

 
Odgovor na temu

Quantum
SA

Član broj: 17543
Poruke: 23
217.199.133.*



Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar26.01.2006. u 08:21 - pre 221 meseci
Ja sam prije nekih 6 godina isao u Mostar da se raspitam za studij informatike i mogu reci da je tada to bilo vrlo skromno. Al bas skromno. Od tada su izgleda prilicno napredovali, ali nisam siguran da su najbolji i da su superiorni u odnosu na sve ostale, a pogotovo u odnosu na ETF Sarajevo. IMisljenja sam da je Informatika na ETF-u ipak najjaci studij te vrste u BiH.
 
Odgovor na temu

Umac
Hercegovina (BiH)

Član broj: 102703
Poruke: 6
*.dlp230.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar02.09.2006. u 01:34 - pre 213 meseci

Kakav ba EFT Sarajevo !?

FIT Mostar je vise nego superiorniji (naravno za one zeljne znanja)

a jebes Fax kojeg mozes zavrsiti bez Krvi i znoja

(FIT naravno ne mozes zavrsiti bez navedenih izlucevina :)

Očevidac
 
Odgovor na temu

Neo_From_MG

Član broj: 125147
Poruke: 9
87.250.108.*



Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar19.12.2006. u 19:01 - pre 210 meseci
Pozdrav Svima...Ja sam Iz Mrkonjica....
Ali to nije bitno.
Ako ima neko ko je zavrsio prvu godinu FIT-a u Mostaru,ako moze neka mi odgovori na ova pitanja:

1.Koliko iznosi godina studiranja s knjigama?
2.Da li je puno zastupljeno programiranje?
3.Pstoje li van nastavne aktivnosti i koje?
4.Da li se dobijaju oni bodovi?




Hvala...
 
Odgovor na temu

muhha
Muhamed Jaganjac
System Admin
Tuzla

Član broj: 108630
Poruke: 15
*.PPPoE-673.sa.bih.net.ba.

Sajt: www.partner.ba


Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar13.06.2007. u 07:45 - pre 204 meseci
Dragi Studenti,


i oni koji misle dole krenuti na fakultet. Tek sam danas vidio da je bila gore negdje prica o meni jer ja sam prvi student koji je dosao iz Beca na taj dole j...beni fakultet gdje vec skoro 3 godine cekam da oni meni posalju rjesenje o priznatim ispitima.
Moram Vam reci da je danas 13.06.07 a prijavio sam se na fakultet 10/2004. Vjerujte ama nista nisam dobio niti pismo kako su mi obecali u roku od 3 sedmice sa rjesenjem koje sam direktno dobio od Dekana tog fakulteta.

Danas idem dole da se odjavim i da nekom mamu...jee...bem...izvinite na mom rječniku.

Ja imam skoro dvije godine fakulteta iz Beca, da sam otisao u Banja Luku imao bih 10 ispita do Bachelor-a ili u Doboj....mislim da je stvarno sramota ovoliko cijedit ljude ovo su samo pare u igri.


Svakom bih predlozio da ide na bilo koji drugi fakultet ali definitivno ne na taj...ljudi ja radim u IT Branži već 10 godina ja sam trenutno sys-admin i odrzavam sistem od 200 racunara i 10 mesh-eva u renomiranoj Banci...... sto dole definitivno necete moci nista ba od toga nauciti jer dole se tupi jos uvjek staro s*****...bolje upisat Cisco Akademiju ili MCSA/MCSE...

Ja samo imam najnegativnije misljenje o tom fakultetu...budu li mi sta srali ba oticu do Dnevnog Avaza...jer na kraju ja sam njima u kešu dao za početak 2500 KM.

Pa kad se već igraju fakulteta daj da vidi i javnost o njihovoj kompetentnosti.

Eto toliko od mene!

Pozdrav
J.M.
 
Odgovor na temu

Neo_From_MG

Član broj: 125147
Poruke: 9
87.250.108.*



Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar18.06.2007. u 21:23 - pre 204 meseci
Gledaj ako si ogorcen na njih zbog toga sto ti se dogodilo na FIT-u ne moras da nas sputavas ili sl.

To sto ti se dogodilo moglo je da se dogodi bilo komo i na bilo kojem drugom fakultetu.

Stoga nemoj da strasis strasljive i budi realan...

Vjerovatno ce to sve da bude dobro...

Barem se nadam...

Sretno.
 
Odgovor na temu

kupidisk
Nis

Član broj: 17196
Poruke: 418
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pcigrice@gmail.com
ICQ: 244819273
Sajt: www.pcigre.com


Profil

icon Re: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar24.06.2007. u 12:48 - pre 204 meseci
ako si sysadmin u renomiranoj banci u Becu, sta kukas za 2.5k km kad je to 1/3 tvoje plate?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Fakultet informacionih tehnologija - Mostar

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22968 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.